Natasha Moss w podróży charytatywnej po Europie

Siedemnastoletnia Natasha Moss przez 3 tygodnie podróżowała po Europie śladami Ewana McGregora.

Natasha Moss
fot. Scotlandtoafrica

Motocyklistka zbierała w ten sposób fundusze w ramach wdzięczności za opiekę nad jej bratem Lennonem. Szpital dziecięcy w Yorkhill przeprowadził na bracie Natashy operację zszycia rozszczepionego podniebienia, gdy ten miał zaledwie 6 tygodni. Siostra, bardzo  wdzięczna obsłudze za opiekę nad Lennonem, doszła do wniosku, że powinna pomóc szpitalowi w ramach wycieczki po Europie.

Dziewczyna wyruszyła w podróż już pięć miesięcy po zdaniu prawa jazdy. Towarzyszył jej ojciec, który zdał egzamin razem z nią poprzez obietnicę złożoną matce Natashy – młoda motocyklistka nie mogła jechać sama. Po pięciomiesięcznych przygotowaniach i przejściu wszystkich formalności, 20 września wyjechali z Kirkton w Szkocji by przemierzyć prawie 7300 kilometrów w honorowej sprawie .

Zainspirowana serią dokumentalną „The Long Way Down” Natasha przyznaje, że był to świetny sposób na podziękowanie obsłudze szpitala za udaną operację brata. Lekarze spisali się tak dobrze, że po rozszczepionym podniebieniu Lennona nie ma już ani śladu. Pomimo uciążliwych dróg i wysokiej temperatury, która potęgowała zmęczenie podczas jazdy, Natasha uważa podróż do Afryki za niesamowitą przygodę.

Pieniądze, jakie udało jej się zebrać zostaną podzielone między trzy organizacje charytatywne: Fundację na rzecz dzieci w szpitalu Yorkhill, Cash for Kids i Children in Need. Gratulujemy tak pięknej inicjatywy.

Pełną historię wyprawy Natashy i jej ojca można przeczytać na jej blogu http://www.scotlandtoafrica.magram.net/

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze