Narty od… Pirelli

Pirelli to nie tylko opony, czy projekty tj. jak słynny kalendarz z niezwykłymi zdjęciami, ale także kolekcja odzieży i gadżetów np. okulary słoneczne, czy torebki PZero. Nowością w tej serii są narty Pirelli Winter Sottozero - doskonały świąteczny prezent.  

Dzięki porozumieniu Pirelli z firmą Head do linii PZero dołączyły narty Winter Sottozero, którą to nazwę zapożyczyły od zimowej opony Pirelli. Są sygnowane długim P i wyposażone w system Head Intelligence Technology, który umożliwia dostosowanie nart do rodzaju śniegu, techniki jazdy i prędkości narciarza. Narty posiadają także wiązania PZero opracowane przez firmę Tyrolia. Dopełnieniem są lekkie, grafitowe kijki narciarskie firmy Cober. Atrakcyjności ewentualnemu zakupowi dodaje fakt, że na świecie wyprodukowano zaledwie 200 egzemplarzy takich nart, a każda para posiada swój indywidualny numer.

fot. Pirelli
Na pocieszenie zamiast nart, mogą być fajne okulary z kolekcji P Zero.
fot. Pirelli

Jak zdobyć te narty?
W zimowej promocji „Sezon zimowych nagród Pirelli” każdy, kto do 18 grudnia 2009 roku dokona zakupu kompletu opon Pirelli do samochodów osobowych bądź terenowych i wyśle SMS’a o treści PIRELLI pod wskazany w regulaminie numer, weźmie udział w losowaniu 9 kompletów limitowanej edycji nart i kijków narciarskich z kolekcji Pirelli PZero. Dodatkowo, co tydzień do wylosowania 10 par okularów słonecznych.

Kolekcja P Zero zawiera mnóstwo fajnych ciuchów i dodatków dla kobiet. Korzysta z nim m.in. Naomi Campbell.
fot. Pirelli

Kolekcja PZero
Seria P Zero to linia ubrań i gadżetów produkowana z materiałów najwyższej jakości. W przypadku ubrań wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia w zakresie włókiennictwa i technologii. Całość znajdziesz na www.pzeroweb.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze