Najsilniejsza motocyklistka enduro?

Najsilniejsza motocyklistka enduro?
Jeden z filmików o Megan Griffiths nosi tytuł: "The Strongest Enduro Girl Rider of Hard Enduro" - czy słusznie? Zobaczcie sami!

Najsilniejsza motocyklistka enduro?
Megan Griffiths, znana także jako Megs Braap, ma 25 lat i mieszka w Kanadzie, gdzie może korzystać ze świetnych tras motocyklowych. Uwielbia sporty ekstremalne – startuje w zawodach enduro, cross country i endurocross, jeździ na snowboardzie, skacze z wysokości na linach i huśtawkach. Nie znosi nudy i zdecydowanie woli przebywać na świeżym powietrzu.

Najsilniejsza motocyklistka enduro?
Odkryła także, że może swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z innymi, więc na swoim kanale youtube (https://www.youtube.com/channel/UCugPFDyYCzY9Qs79NevYdMw) zamieszcza krótkie filmiki instruktażowe:

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.