Najlepsze drużyny piłkarskie Europy na turnieju Audi Cup 2015

Grupa uczestników turnieju Audi Cup 2015 jest już skompletowana. Oprócz gospodarza, FC Bayern Monachium i Realu Madryt, 4 i 5 sierpnia na Allianz Arena w Monachium wystąpią jeszcze AC Milan i Tottenham Hotspur. Przedsprzedaż biletów na turniej trwa; sprzedano już 60 000 wejściówek.

Czwarty już turniej Audi Cup, oprócz gospodarza, FC Bayern Monachium, i oprócz zwycięzcy Ligi Mistrzów 2014, Realu Madryt, gościć będzie dwie inne czołowe drużyny europejskie. Osiemnastokrotny piłkarski mistrz Włoch, AC Milan, brał udział we wszystkich dotychczasowych edycjach Audi Cup. Natomiast drużyna Tottenham Hotspur w turnieju organizowanym przez cztery pierścienie wystąpi po raz pierwszy. Ośmiokrotny zdobywca Pucharu Anglii jest jednym z najstarszych angielskich klubów. W ubiegłym sezonie Premier League zajął piąte miejsce.

Harmonogram rozgrywek półfinałowych jest ustalony: we wtorek, 4 sierpnia, o godz. 18.15, turniej zainauguruje mecz Real Madryt kontra Tottenham Hotspur. O godz. 20.45, FC Bayern zagra przeciwko AC Milan. Dwaj przegrani zagrają w środę, 5 sierpnia, o miejsce trzecie. Po nich, zwycięzcy półfinałów zmierzą się w finale. Początek meczów o godz. 18.15 i 20.45.

Turniej Audi Cup to w tym roku również parada gwiazd piłki nożnej. I tak na przykład Luka Modrić i Gareth Bale z Realu Madryt trafią na ich były klub, Tottenham Hotspur z grającymi tam Christianem Eriksenem i Harrym Kanem. Mario Götze i Arjen Robben z FC Bayern zmierzą się z „Rossoneri” z AC Milan: Stephan’em El Shaarawy i Jérémy Ménez’em.

Bilety na Audi Cup 2015 kupić można na stronie www.audicup.de.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Beda te mecze w telewizji ???

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze