Najbardziej niezawodna wg Dekry – Corsa!

Zależy Ci na aucie, które się nie psuje? Teraz już wiesz, co wybrać: Opel Corsa zwyciężył w raporcie Dekra 2010 po tym, jak uzyskał najniższy wskaźnik usterek spośród wszystkich testowanych samochodów.

Dzięki temu, że wskaźnik egzemplarzy wolnych od usterek wynosi 97,6%, najpopularniejszy mały samochód w Niemczech pokonuje wszystkich konkurentów.

DEKRA (Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego Samochodów), w swoim corocznym raporcie ocenia modele pojazdów pod kątem usterek produkcyjnych w trzech klasach przebiegu. W tegorocznym raporcie przeanalizowano wyniki 15 mln kontroli ogólnych.

fot. Opel

Corsa nie była jedynym samochodem marki Opel, który zdobył wysokie wyróżnienie. Zafira została najlepszym vanem w klasie samochodów o przebiegu od 100 001 do 150 000 km, a Tigra TwinTop zajęła drugie miejsce w klasie samochodów sportowych i kabrioletów o przebiegu od 50 001 do 100 000 km.

Już w styczniu Opel wprowadzi na rynek odnowiony model Corsy z udoskonalonymi zespołami napędowymi, ulepszonym podwoziem i dopracowanym, elektronicznym wspomaganiem kierownicy.

Motocaina przedstawi nową Corsę już niebawem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze