Na motocykl zabierz psa! (video)

Na motocykl zabierz psa! (video)
Są podróżnicy, którzy zdecydowali się zabrać w podróż motocyklową swojego, czworonożnego przyjaciela i wygląda na to, że ich psy nie miały nic przeciwko...

Adam Sandoval od kilku lat podróżuje z psem o imieniu Scooter na jednym motocyklu. Pies ma swoje miejsce tuż za swoim panem w specjalnej sakwie lub w plecaku i jak widać, uwielbia takie życie:

Znana podróżniczka Rosie Gabrielle we wrześniu ubiegłego roku postanowiła zrobić sobie tygodniową wycieczkę po drogach Canadian Rockies ze swoim psem Winstonem. Pies zajął wygodne miejsce w wózku bocznym, pogoda nie rozpieszczała, więc był nieco cieplej ubrany:

Ciekawy sposób na podróżowanie z psem o imieniu Harley ma ta para. Cała trójka jeździ na jednym motocyklu dzięki użyciu specjalnego nosidełka dla psa:

Te, szczęśliwe psy, na motocyklach, to mają prawie willę:

Są też inne pomysły na przewożenie psa:

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.