Mycie auta pod ciśnieniem 3000 barów

Mycie auta pod ciśnieniem 3000 barów
Myjki ciśnieniowe to prosty i szybki sposób na umycie auta, choć nie zawsze dokładny. A gdyby tak podkręcić trochę ciśnienie?

Jeśli chcemy umyć auto korzystając z myjki ciśnieniowej, powinniśmy robić to z głową. Nie jest to najdokładniejszy sposób na czyste nadwozie, ale zbyt intensywne kierowanie strumienia może uszkodzić lakier.

Ciśnienie, z jakim pracują myjki, może być różne. Zwykle waha się między 100-200 barów. A co się stanie kiedy przesadzimy? Kiedy skierujemy na auto ciśnienie, powiedzmy, 3000 barów? Zobaczcie na poniższym wideo.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.