Ford Mustang dla małoletniego kierowcy

W dzisiejszych czasach dzieci mogą dużo łatwiej rozwijać pasję do motoryzacji od najmłodszych lat, czego serdecznie im zazdrościmy. Ford przy współpracy z Fisher-Price pokazał nową zabawkę na czterech kółkach, czyli Mustanga dla najmłodszych.

Miniaturowy Mustang Power Wheels jest dostępny w kolorze niebieskim lub różowym. Dopracowano go z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych szczegółów stylistycznych, a do tego samochód jest wyposażony w system kontroli trakcji i stabilności. 

Na wyposażeniu standardowym znajduje się głośnik, który imituje dźwięk jednostki V8. Im szybciej auto jedzie, tym bardziej donośnie brzmi. Gdy młody kierowca znudzi się warkotem widlastej ósemki, może podłączyć własną muzykę poprzez wejście AUX.

Mustang jest wyposażony w system Smart Drive, który zadba o to, żeby koła nie buksowały podczas jazdy. W razie potrzeby odetnie moc z silnika elektrycznego, gdy dojdzie do zagrożenia dachowaniem. Silnik elektryczny w małym Mustangu pozwala na dynamiczne przyspieszanie oraz bezpieczne hamowanie na krótkim dystansie.

Rodzice mogą ustawić za pomocą elektrycznego ekranu dotykowego maksymalną prędkość samochodu od 1,6 do 8 km/h. Wyświetlacz pokazuje również stopień naładowania baterii. 

Power Wheels Mustang trafi do sprzedaży już w grudniu tego roku. Nie wiemy, czy będzie dostępny w Polsce, ale za granicą został wyceniony na 359 dolarów. Jak na zaawansowaną zabawkę cena nie wydaje się zbyt wygórowana.https://www.youtube.com/watch?v=EzwbhnaBX7M 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze