Mototarg dla wielbicielek jednośladów

Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg" to cykliczna, plenerowa impreza, która cieszy się zainteresowaniem miłośników jednośladów. Najbliższy bazar, skierowany również do pasjonatów dawnej motoryzacji, już w weekend 21 i 22 kwietnia.

Zeszłoroczny Mototarg
fot. mototarg.pl

Zainteresowani będą mieli okazję kupić bądź sprzedać motocykle – klasyczne, nowoczesne i zabytkowe, przyjrzeć się również zabytkowym autom czy militariom i buszować wśród ogromnej liczby części, akcesoriów, literatury i odzieży motocyklowej. Na każdą imprezę przyjeżdżają przedstawiciele organizacji automobilowych z kraju i z zagranicy.

Organizatorzy zapraszają 21 i 22 kwietnia 2012 na teren Wyścigów Konnych przy ul. Puławskiej 266.

Godziny otwarcia: sobota 8-18, niedziela 8-15. Bilet wstępu 12 zł.

Na Mototargu jest co oglądać
fot. mototarg.pl

Do dyspozycji gości są liczne punkty gastronomiczne, wydzielone miejsce do biwakowania, zaplecze sanitarne oraz parkingi w najbliższym otoczeniu giełdy.
Miejsca można rezerwować mailowo: rezerwacja@mototarg.pl bądź telefonicznie: 0661360005 w godzinach od 9 do 17.

Szczegóły na stronie www.mototarg.pl

 

Najnowsze

Kampania bezpieczeństwa dla mam

Firma TomTom, dostawca produktów nawigacyjnych, rozpoczęła właśnie kampanię promująca bezpieczeństwo na drodze, a  skierowaną bezpośrednio do mam.

fot. TomTom

Na stronie internetowej http://www.mamatomtom.pl zostanie umieszczona platforma informacyjna skierowana do kobiet, zawierająca porady na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Użytkowniczki będą mogły wymieniać się pomysłami i doświadczeniami. Za pośrednictwem publikowanych zdjęć z podróży i wspomnień z wyjazdów mamy podzielą się inspiracjami do rodzinnych wypraw. Wszystko w duchu promowania bezpiecznego spędzania czasu w samochodzie.

fot. TomTom

Wszyscy posiadacze nawigacji TomTom będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym „Mamo, było super!”. Nagrodą dla dwóch osób tygodniowo będzie zwrot całej sumy wydanej na urządzenie. Tematyka zdjęć to rodzinne podróże z nawigacją TomTom.

Kampania trwa od 16 kwietnia do 31 maja 2012.

 

Najnowsze

Nowe produkty Castrol na wiosnę

Wszystkie czytające nas motocyklistki z pewnością się ucieszą, że z okazji wiosny i nowego sezonu Castrol proponuje nowe produkty i oleje specjalnie dla motocykli.

Wiosna na horyzoncie
fot. motocaina.pl

Nowe produkty wchodzą na rynek w kwietniu i stopniowo będą zastępować dotychczasowe. Pierwszy z nich to półsyntetyczny olej do skuterów z silnikami dwusuwowymi, Act>Evo Scooter 2T. Zawarta w oleju formuła Heat Protection Molecules ma za zadanie zwalczać wysokotemperaturowe depozyty, tworzące się podczas eksploatacji zarówno na dłuższych odcinkach jazdy, jak i w mieście. 

Nowa technologia Active Protection Molecules (APM) została wprowadzona do oleju dla 4-suwów – Act>Evo 4T 20W-40.  APM tworzy warstwę ochronną, zmniejszając zużycie do 70% w porównaniu z innymi olejami motocyklowymi. Castrol Act>Evo 4T 20W-40 pozwala zredukować poślizg sprzęgła, a także zminimalizować zjawisko pittingu przekładni skrzyni biegów.

Opakowania produktów specjalnych zostały wzbogacone nową kolorystyką (złoto i czerwień). Ich oferta obejmuje m.in. płyny hamulcowe, preparaty do łańcucha, płyny do amortyzatorów i przekładni, środki do wypierania wilgoci, usuwania osadów i czyszczenia powierzchni metalowych.

 

Najnowsze

Fiat 500 inspiruje reżyserów

16 kwietnia Fiat i Gucci zaprezentowały wspólnie zestawienie pięciu etiud filmowych z Fiatem 500 w głównej roli.  

Fiat 500
fot. Fiat

Za powstanie krótkich filmów inspirowanych Fiatem 500 odpowiadali Jefferson Hack (redaktor naczelny portali Dazed & Confused oraz AnOther Magazine), Chris Sweeney (reżyser filmowy, współpracownik portalu LVMH 'NOWNESS'), Olivier Zahm (redaktor naczelny portalu Fashion Magazine), Franca Sozzani (redaktor naczelna włoskiej edycji magazynu Vogue) oraz Alexi Tan (reżyser filmowy). Wszyscy połączyli siły na specjalne zaproszenie dyrektor kreatywnej Gucci – Fridy Giannini.

Prezentacja etiud odbyła się w siedzibie firmy Independent Ideas w Mediolanie.

 

Fiat 500 by Gucci
fot. Fiat

Fiat 500 by Gucci, wzbogacony o elektrycznie sterowany płócienny dach, to pokazana w 2011 roku wersja Fiata 500 opracowana wspólnie przez Fridę Giannini i Fiat Centro Stile.

Kolekcję krótkometrażówek można obejrzeć tutaj: http://500bygucci.com/shortvideos/ita/

Najnowsze

Lancia na filmowo

Woody Allen kontynuuje swoją podróż przez europejskie stolice. Odwiedził już Londyn, Barcelonę i Paryż, teraz pora na Rzym. W najnowszym filmie reżysera-intelektualisty ważną rolę odgrywa Lancia Thema.

Lancia Thema
fot. Lancia

„To Rome with love” Woody’ego Allena miało swoją premierę 12 kwietnia w rzymskim Auditorium Parco della Musica, do włoskich kin trafi 20 kwietnia, a potem sukcesywnie będzie wyświetlane na całym świecie.

W filmie pojawia się nie tylko Lancia Thema, ale również Lancia Delta, która zagrała już w „Aniołach i demonach” z Tomem Hanksem w roli głównej.

Sama Lancia Thema natomiast była oficjalnym samochodem VIP-ów podczas ubiegłorocznego festiwalu w Wenecji.

 

Najnowsze