MotoSfera Classic – Ogólnopolska Wystawa Pojazdów Zabytkowych

MotoSfera Classic odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia, w samym sercu warszawskiej Pragi. Jest to pierwsza z cyklu wystawa klasyków, na której zostanie zaprezentowanych ok. 100 aut zabytkowych - wiele z nich nie gościło jeszcze na żadnych tego typu wydarzeniach.

Oprócz wyselekcjonowanej listy unikalnych i rzadkich aut, stanowiących esencję wystawy, będzie można mieć niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w aukcji samochodu zabytkowego.

W trakcie MotoSfery, będzie miała miejsce również warszawska premiera fascynującego musicalu „The Bricklin Musical – Samochodowa Fantazja”, gdzie oprócz świetnej muzyki, będzie można podziwiać kultowe auto, grające główną rolę w spektaklu – Bricklin SV-1. Spektakl odbędzie się w piątek (godz. 18:00) oraz w niedzielę (godz. 16:00). Bilety na spektakl do kupienia w dniu wystawy.

Organizatorzy MotoSfery Classic nie zapomnieli o najmłodszych. Przygotowany „Kącik Malucha”, będzie obfitował w atrakcje dla dzieci, które będą bardzo ściśle powiązane z motoryzacją zabytkową. Również i Panie będą mogły się rozgościć w specjalnie przygotowanej dla nich strefie – a to wszystko oczywiście w klimacie klasyków.

W sobotę i niedzielę, na trasie „Praska Drukarnia” – Centrum (Kinoteka) – Plac Bankowy – „Praska Drukarnia” będzie kursował zabytkowy autobus, który bezpłatnie dowiezie na miejsce osoby chcące zobaczyć wystawę.

Na osoby odwiedzające wystawę, dodatkowo będą czekać inne atrakcje, jak:

  • prezentacja zabytkowych zegarów oraz aparatów fotograficznych,
  • wystawa „Miniatur polskiej motoryzacji”,
  • ręcznie wykonane, profesjonalne rysunki klasyków,
  • porady prawne dotyczące pojazdów zabytkowych,
  • pokaz ratownictwa medycznego,
  • wywiady z legendarnymi polskimi rajdowcami,
  • najciekawsze opowieści o klasykach wystawianych podczas MotoSfery
  • niespodzianki dla Pań w specjalnie zorganizowanej dla nich „Strefie Kobiet”.

Bilety do kupienia w dniu wystawy lub za pośrednictwem eBilet.pl oraz sieci salonów Empik.

MotoSfera Classic – Ogólnopolska Wystawa Pojazdów Zabytkowych
Data: 24-26.04.2015 r.
Godz.10:00-18:00
Ceny biletów: bilet indywidualny 25 złotych, bilet rodzinny 45 złotych (bilety do kupienia w dniu wystawy lub za pośrednictwem eBilet.pl oraz sieć salonów Empik).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze