Paula Lazarek

Motoryzacyjny rap? Posłuchaj muzyki z perspektywy jazdy samochodem

W sieci ukazał się ostatni przedpremierowy singiel zapowiadający dedykowany fanom motoryzacji album duetu producenckiego favst/gibbs „Hample”. Otwierający wydawnictwo numer „dddd” jest jednocześnie jedynym, na którym nie pojawiają się żadni goście.

„dddd”to pełen nostalgicznej refleksji numer o tym, jak długie mogą okazać się powroty do domu –te dosłowne i te w przenośni. Teledysk dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality: https://youtu.be/foTH9jqs9-I„dddd” to ostatni singiel zapowiadający album „Hample” favsta i gibbsa, który ukaże się 10 grudnia.

Ten materiał to przede wszystkim emocje związane z nocnym życiem miasta, oglądane z perspektywy jazdy samochodem. Na wydawnictwie znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim –„Francuskie filmy”.

Wśród gości na płycie pojawiają się również Kiełas, Szpaku, Kukon, Kabe i PLK.Przedsprzedaż „Hample” pod adresem: https://queshop.pl/hample. Wydawnictwo w preorderze dostępne jest w limitowanych wersjach z koszulką oraz bluzą.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze