Motoryzacyjna odsłona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak zwykle na początku stycznia - tym razem 10. Poczytajcie jak zebrać pieniądze wykorzystując swoją pasję - motoryzację. Oj będzie się działo na bemowskim Autodromie Automobilklubu Polskiego!

fot. Automobilklub Polski

Moto Orkiestra już po raz kolejny rozpocznie granie na Autodromie Automobilklubu w samo południe i będzie grała aż do końca Świata i o jeden dzień dłużej, choć atrakcje przewidziano tylko do godziny 18.00. Pieniądze zbierane będą podczas licytacji, a licytować będzie można przejazd z najlepszymi polskimi kierowcami: Tomaszem Kucharem czy Maciejem Lubiakiem po trasie odcinka specjalnego na warszawskim Bemowie oraz podpisane przez sportowców m.in. Roberta Kubicę pamiątki.

Podczas Orkiestry będzie się też można przyjrzeć startującym w rajdach samochodach i motocyklach, i przejechać się specjalnie przygotowanym torem off -roadowym. Będą też pokazy akcji gaśniczych i ratownictwa oraz, idealnie wpasowujący się w ideę WOŚP, kurs pierwszej pomocy.

Cel jak co roku szczytny, a do tego emocji nie zabraknie. W końcu przejechanie się Subaru Impreza czy Evo by pomóc innym to naprawdę wspaniały pomysł na akcję charytatywną. Warszawiacy, koniecznie się wybierzcie!

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze