Quantcast
Edyta Klim

Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet. Marka stworzona przez Asię

Motoqin - odzież motocyklowa dla kobiet, to stworzona przez motocyklistkę Asię niezwykła marka i kolekcja. W jej projektowaniu mają dla niej znaczenie nie tylko wygoda, ale i kobiecość.

Asia to pasjonatka motocykli, która zniechęcona ofertą wielkich, światowych, a nawet polskich producentów, postanowiła sama ubrać na motocykl siebie i koleżanki. Tak powstała Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet. Kolekcja bardzo dobrze się przyjęła i właściwie wyprzedała, a Asia już pracuje nad kolejną. Pierwsze sukcesy dodają jej skrzydeł, więc z pewnością warto śledzić nowości od Motoqin.

Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet. Rozmawiamy z projektantką.

Z tego co widzę, to udało ci się połączyć pracę z pasją? Markę Motoqin – odzież motocyklowa dla kobietz motocyklami?

Marka Motoqin to był mój pomysł, tak naprawdę wymyśliłam ją dla siebie i swoich koleżanek, ponieważ już długo jeżdżę motocyklem, a rzeczy, które zwykle kupowałam w damskich rozmiarach, wydawały mi się bardzo męskie. Dlatego postanowiłam stworzyć coś, co będzie kobiece, wygodne i w dobrej jakości, ale też w charakterze motocyklowym. I tak półtora roku temu powstała marka Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet.

Co tam miałaś na początku w swojej ofercie?

Zaczęłam od podstawowych modeli, czyli bluz, doszło do tego body i kobiece bluzeczki – czyli coś, czego nie było wcześniej na rynku. Tu mogę się pochwalić, że wszystko zakończyło się świetnie, bo rozeszła się cała kolekcja. A tak naprawdę największym sukcesem jest to, że dzięki temu pomysłowi zyskałam wiele nowych koleżanek – motocyklistek i to jest wartość dodana, z której bardzo się cieszę!

Jakie teraz modele i wzory czekają na swoją kolej?

Mam już kilka nowych modeli, które na pewno wystartują w nowym sezonie. Choć pewnie sama wiesz, że jak już trafimy na coś, co lubimy, szczególnie gdy chodzi o odzież na motocykl, to nie chcemy tego zmieniać, nosimy cały czas. Przynajmniej ja tak mam i moje koleżanki – jak już do czegoś się przyzwyczaimy, a jeszcze pasuje nam to do motocykla i kombinezonu, to tak naprawdę jeździmy w tym non-stop.

Czyli te sprawdzone modele będą cały czas w twojej ofercie?

Na stałe w mojej ofercie są i będą bluzy, ponieważ cieszą się dużą popularnością.

A Ty masz swój ulubiony model?

Mój ulubiony model to body. To zdecydowanie element garderoby na każdą porę roku. Nadaje się na upały, a w chłodniejsze dni jako dodatkowa warstwa docieplająca – zawsze blisko ciała.

Motoqin - odzież motocyklowa dla kobiet
Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet

Jak to u ciebie wygląda – ta droga od pomysłu do sprzedaży? Tak po kolei.

Zwykle to jest tak, że inspiruje mnie moda – widzę coś i myślę, że super by było mieć coś takiego na motocykl. Robię projekt i zlecam szwalni uszycie prototypu. Potem wysyłam to do  haftu i czekam na efekt końcowy.

Dużo czasu musisz poświęcić na promocje marki w Internecie, mediach społecznościowych?

Promocję łączę z pasją. Promuje moje produkty jeżdżąc w nich na motocyklu i robiąc zdjęcia. Czasami korzystam z płatnych promocji. To jest moje zajęcie dodatkowe, więc robię to tak, jak lubię.

Jakie opinie, komentarze, informacje zwrotne otrzymujesz, dotyczące twoich produktów?

Informacje zwrotne są bardzo pozytywne, dziewczyny są zadowolone, a też często inspirują mnie i podpowiadają, co warto by jeszcze wprowadzić do oferty. Ogólnie moje klientki są naprawdę cudowne.

Więcej o inspirujących motocyklistkach przeczytasz tu.

Kiedy motocykle stały się twoja pasją? Był jakiś moment przełomowy? Od czego się zaczęło?

Jestem typową fascynatką i mam wrażenie, że zamiast krwi w moim ciele płynie benzyna. Miałam tak od dziecka. Marzyłam, żeby zostać mechanikiem samochodowym, jednak rodzice się na to nie zgodzili (do dziś żałuję, że wtedy nie postawiłam na swoim). Uwielbiam jazdę motocyklem i samochodem, generalnie wszystkim co ma koła i silnik. Bardzo lubię podróże, bo daje mi to poczucie ogromnej wolności. Motocykle to moja wielka pasja, zawsze czekam na rozpoczęcie sezonu i wykorzystuję każdą wolną chwilę, żeby gdzieś pojechać, „zresetować się”, spotkać ze znajomymi, po prostu poczuć się wolna… To nawet nie pasja, a uzależnienie i wcale nie chodzi o ładne zdjęcia w Internecie, chociaż sprzedając, jestem poniekąd zmuszona je robić, dlatego jestem aktywna w sieci.

Motoqin - odzież motocyklowa dla kobiet
Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet

Jakim motocyklem jeździsz i dlaczego go wybrałaś? A poprzednie jak wspominasz?

Moim pierwszym motocyklem była Honda CBR600RR w pięknym limitowanym malowaniu. Bardzo się z niej cieszyłam, ale nie do końca dobrze mi się nią jeździło, prawdopodobnie przez to, że była przeze mnie obniżona. Kolejnym motocyklem było Suzuki GSXR600 i już zostałam wierna tej marce – mam trzeci motocykl z tego modelu (śmiech). Jednak w tym sezonie marzy mi się zmiana na jakiegoś litra – zobaczymy, czy się uda… Jak nie, to jeszcze z wielką przyjemnością „polatam” moją Suzuki.  

Jak ważne są dla ciebie motocykle w życiu?

Jazda motocyklem jest czymś, co uwielbiam! To stało się dużą częścią mojego życia i chętnie zarażam tą pasją innych. Mam nadzieję, że jeszcze wiele sezonów przede mną, bo jest wiele miejsc, które chciałabym zobaczyć i wiele ciekawych osób, które chciałabym spotkać.

Motoqin – odzież motocyklowa dla kobiet

Sklep: https://allegro.pl/uzytkownik/MotoQin

Instagram: https://www.instagram.com/moto_qin/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze