Edyta Klim

MOTOpitstop w Kamieńcu Wrocławskim już 2-go września!

Fundacja Motoliga ze swoim MOTOpitstop-em zaparkuje 2 września w Kamieńcu Wrocławskim, gwarantując motoryzacyjne emocje w szczytnym celu.

Do Kamieńca Wrocławskiego zapraszamy już od godziny 14.00, kiedy to odbędzie się pokazowy mecz KWR w Ultimate Frisbee . Oficjalne otwarcie lokalnej imprezy „Festyn Pożeganie lata, 20-lecie powodzi”, planowane jest na godz. 15.00 i ubarwione pokazową paradą zgromadzonych pojazdów.

W godzinach 16.00-18.00 Motoliga robi atak na scenę główną! Będą wywiady z członkami Drift Ekipy i będzie okazja poznać„Kati Drift Girl”. Kolejna reprezentantka płci pięknej to zawodniczka Marysia Górska, która odpowie na pytanie: „Jak to jest być kobietą w świecie motosportu?”

Następnie grupa Infidels opowie trochę o swoich samochodach terenowych i wyjaśni, jak to się dzieje, że one są takie wytrzymałe? Ze swoim samochodem przybędzie także Andrzej Jaroszewicz – osoba która ma niesamowicie duże doświadczenie w motosporcie, więc szykujcie pytania!

A o 18.00 będzie wielkie show – dużo dymu i huku. Tak o organizacji imprezy opowiada założycielka Motoligii – Sonia Stando:

– Wszędzie odbywają się festyny i dożynki, jednak władze w Kamieńcu Wrocławskim uznały, że trzeba przełamać rutynę i zaprosiły do współpracy Motoligę. Nasza impreza będzie na pewno ciekawa, ponieważ przybrała formę zlotu. Od dwóch miesięcy pomagamy organizatorom imprezy i jestem zadowolona z pracy naszych wolontariuszy oraz drużyny KWR, która czynnie pomaga w organizacji i zabezpieczeniu imprezy. To jest pierwszą impreza tego typu w naszym wykonaniu, jednak z pewnością będą kolejne, organizowane już całkiem samodzielnie przez Motoligę.

Na festynie będą też konkursy oraz charytatywna akcja, z której dochód przekazany zostanie na leczenie Małgorzaty, walczącej z rakiem (jej kuracja nie jest refundowana). Jako, że na pożegnaniu lata będzie też dużo muzyki – koncert rockowy i DJ do rana – to stworzono strefę Camp, gdzie swobodnie i za darmo można się rozbić z namiotem. Na miejscu będą też punkty gastronomiczne.

Wydarzenie na facebooku znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1363412643706706/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze