Motopiknik rodzinny w Zalesiu - motocykliści dzieciom

01 czerwca 2011
Motopiknik rodzinny odbędzie się 4 czerwca w Zalesiu Dolnym k. Piaseczna. Impreza jest charytatywna - zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla dzieci z Domu Dziecka w Pasymiu. Imprezie patronuje Motocaina.pl.

fot. Kiddimoto
Praktycznie w każdy wiosenno - letni weekend mamy do wyboru sporą ilość imprez, zarówno z dwoma jak i czterema kołami w tle. Niedawno spotkalyśmy się w gronie uroczych motocyklistek (relację z Dnia Motocyklistki przeczytasz tutaj), przejechałyśmy paradą po ulicach Warszawy, była okazja do rozmów w urokliwej knajpce na warszawskim Żoliborzu, gdzie w przemiłym i sympatycznym gronie do późnych godzin prowadziliśmy dysputy o naszych rumakach, o planach na sezon, o życiu, mężczyznach i naszych pasjach. 

W najbliższym czasie Motocaina.pl patronuje kilku imprezom. Na szczególną uwagę zasługuje Motopiknik rodzinny, który odbędzie się 4 czerwca w Zalesiu Dolnym k. Piaseczna. Impreza jest charytatywna - zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla dzieci z Domu Dziecka w Pasymiu.

Już dziś zarezerwujcie sobie ten termin - zapraszamy z całą rodziną. Jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie coś dla siebie. Przewidziane są atrakcje dla małych i dużych, a wszystko to z motocyklem w tle. Będą warsztaty teatralne prowadzone przez znanego aktora, warsztaty wizażu dla pań, animacje i atrakcje dla maluchów, pokazy motocyklowe - imprezę uświetnią zespoły, wykonujące utwory z różnych gatunków muzyki. Dla każdego coś miłego - także dla ucha!

Piknik odbędzie się 4 czerwca w godzinach 15-20 w Zespole Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie (Platerówka) w malowniczym Zalesiu Dolnym przy Alei Brzóz 26.

fot. Frendl
Podczas pikniku - poza zbiórką pieniędzy na ww. cel - odbędzie się zbiórka nakrętek po napojach dla Alexa cierpiącego na nowotwór oczu, a także zbiórka przez Fundację "Eco Choice" starych telefonów komórkowych.

W programie m.in. :

- motocykle prosto z toru i nie tylko
- pokaz ewolucji na motocyklu
- żywa lekcja historii, czyli motocykliści o Rajdzie Katyńskim
- warsztaty teatralne - poprowadzi Michała Tomala (Daniel z "Na Wspólnej")
- warsztaty taneczne (Hip-Hop)
- animacje dla młodszych dzieci
- pokaz sztuk walki
- pokaz pierwszej pomocy
- "Las Rąk" laboratorium rękodzieł

oraz inne atrakcje

Line Up:
Dj Martin Rosa (House)
BluntBrothers (Hip-Hop) http://www.myspace.com/bluntbrothersbb
Refundacja (Reggaethnodance) http://www.facebook.com/refundacja?ref=ts
Tomasz Szporko (Beatbox Harmonijka)
K.L.O.S.Z. (Blues-Rock)

Imprezę poprowadzi: Martin Rosa

Patronat nad imprezą - poza kobiecy portalem motoryzacyjnym Motocaina.pl - objął:
Radny Rady Miejskiej w Piasecznie Michał Rosa.

Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów EWO www.ewo.org.pl
Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater www.platerowka-szkola.pl

Poniżej link do wydarzenia na facebooku: klikajcie i zapraszajcie znajomych!

http://www.facebook.com/event.php?eid=209705642384545

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!