MotoItalia zaprasza: otwarcie salonu w Warszawie

W sobotę 16 marca przy ulicy Puławskiej 579 w Warszawie nastąpi otwarcie salonu motocyklowego MotoItalia, dedykowanego markom Aprilia, Scarabeo oraz Derbi.

Wkrótce będzie tam można zobaczyć Aprilię Caponord, a już jutro dotknąć, dosiąść i pobawić się elektroniką modelu RSV4 APRC Factory, który absolutnie dominuje w Mistrzostwach Świata. Po raz pierwszy w Polsce będzie można sprawdzić, jak wygodny jest jeden z najbardziej dynamicznych skuterów na planecie – Aprilia RSV850. Na młodzież czeka cała gama najwyższej jakości maszyn o małych pojemnościach, od wyścigowych pięćdziesiątek, poprzez supermoto Derbi Senda, aż po fenomenalną RS4. Niektóre panie na pewno zainteresuje „pięćdziesiątka” Scarabeo w wersji „pink”.

fot. MotoItalia

Z okazji otwarcia MotoItalia zorganizowała konkurs – wszyscy odwiedzający salon w najbliższy weekend zachęcani będą do zrobienia sobie śmiesznego/sympatycznego zdjęcia z dowolnym modelem Aprilii. Autorzy najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni biletami na rundę MotoGP w Brnie, firmową kurtką Aprilii oraz personalizowanymi okularami firmy Oakley.

Więcej na stronie salonu na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Moto-Italia/157531844402090?ref=ts&fref=ts

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze