Edyta Klim

MotoGirl odkrywa Tajlandię

Zed Chiang mówi o sobie, że jest introwertyczką na motocyklu. Uwielbia poznawać świat wokół siebie i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem poprzez internetową stronę.

Zed Chiang urodziła się w Szkocji, jednak w wieku 16 lat wyprowadziła się do Londynu, a 13 lat temu z jedną walizką osiedliła się w Tajlandii. Uwielbia ten kraj, więc w każdej, wolnej chwili poznawała okolicę na rowerze.

Aby poszerzyć zakres podróży zakupiła skuter, a po wypadku na nim, gdy o mały włos nie straciła nogi, postanowiła najpierw podszkolić umiejętności jazdy, a następnie zakupić coś większego. Jej środkiem transportu stał się Kawasaki Dtracker 250cc i wtedy podróże nabrały większego rozmachu.

Taki motocykl pozwolił jej dotrzeć do miejsc, gdzie nie prowadzą utwardzone drogi. Odkrywać opuszczone świątynie i odwiedzać ludzi w zapomnianych zakątkach kraju.

Znajomi mówili jej, że swoją pasją powinna się dzielić z innymi, bo odwiedza wiele ciekawych miejsc, które warto pokazywać i zachęcać do podróżowania. Wtedy postanowiła stworzyć stronę http://motogirlthailand.com/ , by dzielić się tam swoimi doświadczeniami z podróży, zdjęciami i filmami.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze