Motocyklowe króliczki

Reklama jest niezaprzeczalnie dźwignią handlu. Ten fakt wykorzystali specjaliści Victory Motorcycle, podejmując współpracę z króliczkami Playboya.

Dobra prezencja kobiet na motocyklach nigdy nie podlegała dyskusji. Do reklamy motocykli Victory zaangażowano trzy kobiety: Ciarę Price (miss października), Annę Sophię Berglund (miss stycznia), a także Raquel Pomplun (miss kwietnia). Ich zadaniem było jak najlepsze zaprezentowanie produktu, jednak na tym nie koniec.

fot. Victory Motorcycle

Prezentacja motocykla to dopiero początek, ponieważ wszystko zależy od głosów internautów. Motocykl, który najbardziej przypadnie im do gustu, zostanie wystawiony na aukcję, której dochody trafią do Operation Gratitude (organizacji pozarządowej wspomagającej żołnierzy amerykańskich na frontach).

Każdy może zagłosować na http://www.pb-victory.com/ i wybrać najlepszą spośród trzech kobiet.

Najnowsze

Beata Sadowska i Nac Rally Team w rajdzie Silk Way!

Wszystko zacznie się 7 lipca na Placu Czerwonym. Potem – tydzień ścigania. Ponad 4 tysiące kilometrów przez największy kraj na świecie. Wraz z Nac Rally Team wystartuje dziennikarka TVP 2, Beata Sadowska.

Rosja ma dziewięć stref czasowych i graniczy z 18 krajami. Jedwabny Szlak to historyczny szlak handlowy, teraz – również jedna z najbardziej znanych na świecie tras, gdzie ścigają się amatorzy mocnych wrażeń. Bezdroża, stepy, wydmy, wzgórza, głębokie kaniony i zdradliwe bagna.

fot. Mariusz Bodnar

Buzująca inwestycjami i biznesem Moskwa, rejon Wołgi, bezkresna Kałmucja, największy letni resort nad Morzem Czarnym – Soczi, aż po Gelendżyk, nazywany przez mieszkańców „białym kwiatem“, gdzie zmagania z trasą zakończą dwie załogi Nac Rally Team pod kierownictwem Pawła Molgo. W jego skład wchodzą:

– Ernest Górecki jako pilot (rajd Silk Way to jego debiut w barwach NAC Rally Team. Poprowadzi Pawła Molgo w Mitsubishi Pajero specyfikacji T2. Ernest Górecki to doświadczony kierowca rajdowy. Dwukrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar – w 2007 i 2012 roku)

– Janusz Jandowicz (mistrz Polski 2007) w Mitsubishi Pajero T2

– w 6-tonowym Mercedesie Unimogu U400 Piotr Domownik (mistrz Polski 2007), Jarosław Kazberuk (4-krotny uczestnik rajdu Dakar) i dziennikarka TVP2 Beata Sadowska, która z Nac Rally Team wzięła już udział w rajdzie MOROCCO CHALLENGE.

Trzymajcie kciuki!

Najnowsze

Kask stworzony dla zwycięzcy

Ekipa BMW Motorrad w odpowiedzi na oczekiwania klientów wprowadziła do swojej oferty kask "Race" przeznaczony do użytkowania w sporcie motocyklowym. Jego premiera odbyła się w Nürburgring.

BMW Motorrad wdrożył plan poszerzenia oferty kasków przeznaczonych specjalnie dla entuzjastów jazdy torowej. Efektem tych działań został kask „Race”.

Podczas wielu jazd testowych i prób w tunelu powietrznym, kask przygotowywany był specjalnie pod kątem przydatności na torze. Dla uzyskania jeszcze większej wiarygodności ekipa BMW skorzystała także z bogatego doświadczenia zawodników jeżdżących na Nuerburgring w ubiegły weekend. Byli nimi: Joerg Teuchert, Gareth Jones, Lucy Glockner oraz Irek Sikora – reprezentanci Wilbers BMW Team.

BMW Motorrad „Race”
fot. BMW

W ten sposób eksperci BMW pozwalają na spotkanie wiedzy zawodników z ich zapotrzebowaniem na innowacje. W swoich działaniach biorą pod uwagę przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa, aerodynamikę, komfort użytkowania, jak również widoczność i wentylację.

Kask Race według planów ma pojawić się na rynku w 2013 roku.

Najnowsze

Bo liczy się wnętrze…?

Określenie "dawca organów" jako synonim  motocyklisty to bardzo znany i krzywdzący stereotyp. Firma Alpinestars w manifeście przeciwko tym niejasnościom przedstawiła kombinezon o nazwie "Anatomy".

Jak sama nazwa wskazuje, nie może być to zwyczajny ubiór, podobny do reszty. Tym, co wyróżnia go spośród innych produktów, jest grafika przedstawiająca wnętrze ciała ludzkiego.

Kombinezon Death Spray Custom
fot. Alpinestars

Kombinezon został zaprojektowany przez Davida Gwythera z londyńskiego Death Spray Custom, którego zainspirowała przede wszystkim kreacja legendy wyścigów Davida Aldany przebranego podczas rozgrywek w kombinezon przypominający szkielet.

„Anatomia człowieka to coś, co mnie zawsze fascynowało i towarzyszyło w poprzednich pracach. To coś, co zawsze intrygowało i mogło być wyrazem sztuki” – mówi Gwyther.

fot. Alpinestars

„W mojej pracy można zauważyć przede wszystkim inspirację osobą Davida Aldany. Jeździł on w skórzanej odzieży, zamalowanej białą farbą na wzór szkieletu. Chciałem stworzyć wersję kombinezonu następnej generacji. Najlepsze pomysły powstają właśnie w tak przypadkowy sposób”.

Premiera kombinezonu „Anatomy” będzie mieć miejsce w tym tygodniu we Francji.

Najnowsze

Motocaina Cup by Philips – Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca!

Wszystkie panie - amatorki, ale i te, które jeździły już gokartami, serdecznie zapraszamy na rywalizację sportową już w sobotę 16 czerwca na tor kartingowy F1 Karting w Warszawie. Adrenalina, dużo dobrej zabawy i wspaniałe nagrody - nie tylko dla zwycięzczyń - gwarantowane!

Drogie panie!
Organizujemy zawody kartingowe przeznaczone tylko dla kobiet, nie tylko jako alternatywę do wydarzeń związanych z EURO 2012, ale także jako świetną propozycję na aktywne spędzenie czerwcowej soboty. Wszak sport motorowy wymaga użycia nieco siły fizycznej, więc udział w Motocaina Cup by Philips może przyczynić się do utrzymania wspaniałej sylwetki! Rywalizacja odbędzie się na warszawskim torze F1 Karting – pod dachem – zatem ewentualna zła pogoda nie będzie nam straszna!

Dla pań, które zdecydują się na wzięcie udziału w Motocaina Cup by Philips, organizatorzy i partnerzy przedsięwzięcia przewidzieli znakomite nagrody: sprzęt do pielęgnacji włosów, AGD, akcesoria do samochodów, kosmetyki oraz… inne nagrody – niespodzianki, które będziemy sukcesywnie ogłaszać w miarę zbliżania się daty naszych zawodów: rezerwujcie czas 16 czerwca!

Zawody wspiera kobiecy zespół rajdowy Wilk & Żuk Rally Team!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami pucharu!
Kliknij tutaj

Jak się zgłosić?
Wystarczy wypełnić załączony w materiałach dodatkowych (poniżej) formularz oraz opłacić wpisowe – 125 złotych (szczegóły w formularzu) – wypełnione zgłoszenie wraz z potwierdzeniem zapłaty wpisowego należy wysłać na adres puchar@motocaina.pl. Od tego momentu, aż do dnia poprzedzającego zawody uczestniczki Motocaina Cup by Philips otrzymują zniżki na jazdy treningowe na F1 Karting:

jazdy od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 –
25 złotych

jazdy poniedziałek – piątek oraz weekendy po godzinie 16.00 – 30 złotych.

Godziny otwarcia toru:
pon. 14.00 – 23.00
wt. – pt. 13.00 – 23.00
sob. – nd. 10.00 – 24.00

Termin nadsyłania zgłoszeń na Kartingowy Puchar Kobiet – Motocaina Cup by Philips – upływa 12 czerwca 2012 roku.
 

W ramach wpisowego każda z uczestniczek nabywa uprawnienia nie tylko do udziału w zawodach i zniżowych jazd treningowych na torze, ale również do korzystania z oferty kateringowej w dniu zawodów oraz otrzymania pakietu startowego, w tym pamiątkowej balaklawy. Panie będą mieć wstęp do zamkniętej strefy dla zawodniczek, gdzie będą mogły zrelaksować się, zjeść i napić się napojów bezalkoholowych.

W ramach zawodów uczestniczki będą mieć okazję odbyć: 10 okrążeń toru w ramach jazd treningowych, 10 okrążeń w sesji kwalifikacyjnej i 10 okrążeń podczas finałowego wyścigu.

W zawodach mogą startować osoby nieletnie.

Przybliżony harmonogram zawodów Motocaina Cup by Philips:
9.00 – 9.30 – rejestracja zawodniczek
9.30 – 10.00 – obowiązkowa odprawa
10.00 – 11.00 – sesja treningowa
11.00 – 11.20 – przerwa
11.20 – 12.20 – sesja kwalifikacyjna
12.20 – 13.00 – przerwa
13.00 – 14.00 – wyścig finałowy Motocaina Cup by Philips
14.00 – 14.20 – przerwa
14.20 – 15.00 – rozdanie nagród, wywiady, autografy 😉

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia należy kierować na adres puchar@motocaina.pl lub zadzwonić do odpowiednich organizatorów:

602 624 140 Katarzyna Frendl (Motocaina.pl) – uczestnictwo, PR, marketing, media

502 262 964 Magdalena Wilk (Motocaina Cup by Philips) – start w zawodach, zasady, regulamin

603 755 872 Tomasz Senkowski (F1 Karting) – pytania dot. toru, regulamin zawodów

II edycja Motocaina Cup, 16 czerwca 2012 roku

TOR KARTINGOWY, ul. Jagiellońska 82, po prawej stronie Wisły na warszawskim Żeraniu, siedem minut od Centrum, 03-301 Warszawa, tel. 22 290 33 88, e-mail: biuro@f1k.pl, www.f1k.pl

Gdzie odbędą się zawody? Sprawdź już teraz!


Wyświetl większą mapę

Jak odbywała się I edycja Motocaina Cup 2010 / 2011 dowiesz się klikając tu.

Sponsorem i partnerem zawodów są:

Philips Automotive Lightning – lider w segmencie oświetlenia samochodowego
Peugeot Longin Bielak – koncesjoner Peugeot
F1 Karting – najlepszy tor kartingowy w Warszawie
Atlantic – producent bielizny
IQ Publishing – dystrybutor gier komputerowych
Powersport – organizator eventów dla aktywnych
Antyradio – patron medialny
Essence – patron medialny
Autorok – patron medialny
Warszawska Liga Kartingowa – organizator profesjonalnych zawodów kartingowych

Najnowsze