Motocyklowa torba na laptop od Givi

Każdego dnia kobiety dojeżdżające motocyklami do pracy zastanawiają się, jak spakować laptopa by był bezpieczny w podróży na jednośladzie, a zarazem by nie krępował naszych ruchów podczas jazdy. Włoska firma Givi znalazła praktyczne rozwiązanie tego problemu.

Torba motocyklowa na jednoślad – idealna zarówno na motocykl, jak i skuter!
fot Givi

Klasyczna torba na laptopa przeznaczona jest dla osób aktywnie pracujących zawodowo i jednocześnie podróżujących jednośladami.  Wykonano ją z trwałych materiałów – jak twierdzi producent – najwyższej jakości. Torba – model T467 – wyposażona jest w specjalne wzmocnienia, które chronią laptopa przed uderzeniami oraz wodoodporny zamek błyskawiczny i osłonę przeciwdeszczową, które zapewniają pełną ochronę sprzętu komuterowego przed deszczem. Dodatkowe kieszenie umożliwiają przechowywanie wielu akcesoriów przydatnych na spotkaniach biznesowych i nie tylko. Torba Givi pomieści notebooka o przekątnej matrycy 15-17 cali.

T467 kryje w sobie tajemnicę – uniwersalny stelaż (w tylnej części torby), który jest kompatybilny z systemem montażu kufrów Monokey (na motocykle) i Monolock (na skutery). Wreszcie nasz laptop bezpiecznie dojedzie do celu.

Koszt torby Givi (model T467) to około 500 złotych.

Stelaż umożliwia przewożenie torby na motocyklu.
fot. Givi

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze