Motocyklowa oferta Hondy na 2013 rok

Honda wjeżdża w 2013 rok z ofertą pełną nowości. Sprawdźcie, co japoński producent przygotował na bieżący rok.

Na nadchodzący sezon Honda w Polsce wzbogaca, praktycznie każdy z segmentów motocykli, nowościami 2013.

W segmencie Naked pojawił się ponadczasowy CB1100, który w założeniu producenta ma oddawać cząstkę ducha oryginału – CB750 Four. Kolejną nowością z segmentu Naked jest CB500F – jeden z serii trzech konstrukcyjnie identycznych motocykli, korzystających z takiego samego silnika i ramy. Motocykl wydaje się być dobrze dopasowanym do potrzeb świeżo upieczonych motocyklistów z prawem jazdy kategorii A2.

Rzecz ma się podobnie w przypadku modelu MSX 125 – tym razem, producent postanowił skierować swoją ofertę do młodszych użytkowników jednośladów – o nowoczesnej stylistyce, przyzwoitych osiągach oraz w przystępnej cenie. Takie cechy według producenta ma posiadać właśnie model MSX 125 (Mini Street X-treme 125).

Kolejną nowością jest sportowy twin – CBR500R – drugi z rodziny nowych pięćsetek, w pełnych owiewkach. Natomiast model CBR600R, Honda oferuje w odświeżonym malowaniu Repsol Honda z MotoGP i ma zapewniać niezapomniane wrażenia ze sportowej jazdy po torze. 
Segment motocykli Adventure doskonale uzupełnia trzeci z serii 500-ek – wizualnie wyższy, z wyprostowaną pozycją za kierownicą – CB500X, który razem z nowym CRF250L, producent kieruje do osób, które pomimo niewielkiego wkładu finansowego, bądź małego doświadczenia, cenią sobie ponad wszystko, z niczym nieporównywalną, radość z jazdy.

Również w segmencie skuterów Honda dorzuciła parę nowości. Jedną z nich jest skuter o sportowym charakterze – NSS300 Forza.  Dla młodszych miłośników marki Honda, dobrą wiadomością będzie pojawienie się sportowego NSC50R w malowaniu Repsol.

Szczegółowe informacje dotyczące cen i  oferty motocykli Hondy na rok 2013 są już dostępne u autoryzowanych dealerów oraz na stronie www.honda.pl.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze