Motocyklowa kolekcja Harley’a

Trwająca w nieskończoność zima nie napawa nikogo optymizmem. Motocyklistki z niecierpliwością oczekują już pierwszych oznak wiosny. Harley-Davidson przygotował więc dla swoich miłośniczek nową kolekcję ubrań.

Kurtka na wiosnę 2010
fot. Harley Davidson

Jak zwykle firma dba po pierwsze
o bezpieczeństwo, a następnie o uniwersalność strojów i wygodę użytkowników. W tym sezonie w kolekcji wykorzystano materiał 3M w wypustkach i elementach graficznych, dorzucono praktyczną podpinkę
z kapturem, kieszenie na odtwarzacz MP3.

Kurtka skórzana Sunburst 3-in-1 ma charakterystyczny styl z intensywnie pomarańczowym kolorem świetnie odbijającym się na tle czerni i bieli. Wewnętrzna bluza z kapturem dostarcza dodatkowego ciepła, podczas gdy przedłużone mankiety wykorzystuje się jako bezpalcowe rękawice dla większej ochrony.

Jeśli zależy Ci na uniwersalności, możesz wybrać kurtkę dwustronną dostępną w kolorze czarnym i popielatym, z odpinanymi rękawami i kapturem.

 Jeżeli potrzebujesz jeszcze jednej warstwy odzieży, możesz liczyć na Long Sleeve Burnout Top, aby poczuć się jeszcze bardziej komfortowo albo dodać sobie blasku dzięki połyskującym haftom i ćwiekom.

I jeszcze coś dla Pań
fot. Harley Davidson

Dla bardziej odważnych HD promonuje skórzane spodnie Contoured Boot Cut Leather Pant z haftowanym logo Harley Davidson na tylnej kieszeni – dzięki dopasowanemu krojowi uwidaczniają sylwetkę motocyklistki.

Wiosenna kolekcja jest już dostępna. Więcej informacji można znaleźć w katalogu Spring 2010 Harley-Davidson MotorClothes Collection dostępnym na stronie www.harley-davidson.com

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze