Motocyklistki topią Marzannę!

Do kalendarzowej wiosny czasu coraz mniej, a za oknem wciąż śnieg. Przegońmy wspólnie zimę!

Pewnie nie raz każda z nas myślała z utęsknieniem o wiośnie i pierwszych tegorocznych podróżach. Wraz z dziewczynami z forum motocaina.pl mamy dość czekania, więc postanowiłyśmy przegonić zimę.

wykonała Marta Stokłosa

Wiosna też jeździ motocyklem!
Po raz pierwszy organizujemy akcję „Motocyklistki topią Marzannę!”. Impreza odbędzie się 28 marca 2010 o godzinie 13 na terenie całej Polski. Uczestniczyć może każdy! Szczególnie zapraszamy wszystkie motocyklistki. Jeśli będzie nas dużo to jest szansa, że wiosna nas wysłucha i wreszcie przyjdzie!  A może nawet przyjedzie motocyklem? Wystarczy zorganizować znajomych (najlepiej w strojach motocyklowych), razem stworzyć Marzannę i wedle staropolskiego zwyczaju utopić ją. Być może części z nas uda się przyjechać na spotkanie motocyklem?

Prosimy o przesyłanie informacji w jakim mieście, podanie dokładnego miejsca i godziny spotkania, by każdy motocyklista z danego regionu mógł dołączyć się do akcji. Zdjęcia z imprezy prześlijcie następnie na adres redakcji: rybicka@motocaina.pl, a my umieścimy wspólną fotorelację na portalu.

            Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie!

Dołącz do nich:

Mielno – wejście na plażę między Meduzą a Florynem; 28 marca 2010, godz. 13

Lublin – zalew Zemborzycki; 28 marca 2010, godz. 13; wiecej informacji na temat tego spotkania znajdziesz TU

Czempiń – „Pański Stawek”; 28 marca 2010r, godz. 13

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze