Motocyklistki na zakupach

Sekcja „motocykle" w serwisie Allegro stale się rozrasta. Już pobieżna analiza pokazuje, że można tam znaleźć ciekawe pozycje, zarówno motocyklowe jak i akcesoryjne.

Sezon na zakupy akcesoryjne otwarty.
fot. Suzuki

Zgodnie ze statystykami, największym powodzeniem cieszą się wszelkie akcesoria motocyklowe, od kasków począwszy, na kurtkach i butach skończywszy. Pasjonaci jednośladów niezmordowanie śledzą wszelkiego typu aukcje, by upolować interesującą okazję. W kwietniu największy szał panuje na choppery i cruisery, w maju na crossy i enduro. W czerwcu najwięcej chętnych jest na motorowery, skutery i motocykle sportowe, w lipcu – na szosowo-turystyczne.

Ale to jeszcze nic. Na Allegro można natknąć się na prawdziwe gratki. Kawasaki GPZ900R, na którym Tom Cruise ścigał się z odrzutowcem w „Top Gun”? Proszę bardzo! Triumph Speed Triple 955 z teledysku Aaliyah „More than a woma”? Czemu nie! W serwisie można też kupić wszystkie modele Harleya Davidsona, którymi jeżdżą bohaterowie serialu „Sons of anarchy”, a także ten, na którym Arnold Schwarzenneger lansował się w drugiej części „Terminatora”. Z innych ciekawostek: w zeszłorocznym sezonie sprzedano tyle kasków, że wystarczyłoby dla wszystkich uczestników największego europejskiego zlotu motocyklowego na Jasnej Górze.

Mniej budująca jest natomiast informacja, że 78% kupujących na Allegro to mężczyźni. Motocyklistki, gdzie jesteście?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze