Motocyklistki i motocykliści do broni – piknik strzelecki już w tę niedzielę!

28 czerwca od godziny 11:00 na strzelnicy Rembertów-Poligon odbędzie się I Piknik Strzelecki o Puchar Strzelecki Gforcespot dedykowany motocyklistkom i motocyklistom. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na I Piknik Strzelecki o Puchar Strzelecki Gforcespot, organizowany wspólnie z Legią Sekcją Strzelecką. Patronat medialny nad imprezą objął Motocaina.pl.

Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca od godziny 11:00 na strzelnicy Rembertów-Poligon. Czekają na Was doświadczeni instruktorzy, którzy przeszkolą wszystkich uczestników z obsługi broni i techniki strzelania.

Rozegrane zostaną trzy konkurencje, które będą podlegać ocenie sędziów: Pistolet Sportowy, Karabin Sportowy, Pistolet Centralnego Zapłonu – strzelanie odbędzie się na trzech rodzajach broni: Ruger, Glock, TOZ12.

Jedna lub jeden z Was wróci do domu z nagrodą główną, która zostanie rozlosowana wśród zawodniczek i zawodników, a będzie to Motocykl Junak RS125!

Nagrodami dodatkowymi będą: urządzenia STW Power Factor (umożliwiające naładowanie bez dostępu do sieci energetycznej telefonu, kamery, laptopa oraz innych urządzeń posiadających wewnętrzny akumulator oraz uruchomienie motocykla lub samochodu z rozładowanym akumulatorem) firmy Commerto.

Co zatem będzie najważniejsze? Oczywiście motocykle, strzelanie, grill, impreza i mnóstwo dobrej zabawy! Organizatorzy zapraszają również na wieczorne afterparty, które odbędzie się w Banjaluka Warszawa.

Regulamin Zawodów oraz rejestracja: moto.strzelectwo-legia.pl. Aby wziąć udział w I Pikniku Strzeleckim o Puchar Gforcespot należy zarejestrować się poprzez wypełnienie pod ww. linkiem formularza oraz uiścić opłatę startową w wysokości 185 złotych. Numer konta oraz szczegóły przelewu zostaną przesłane na podany adres email w ciągu 1 dnia roboczego.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod numerem: 511 965 666.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze