Edyta Klim

Motocyklistki dla zdrowia kobiet!

Zapraszamy wszystkie, chętne kobiety na motocyklach (i nie tylko) do wzięcia udziału w akcji promującej wczesne wykrywanie raka piersi. Spotykamy się we Wrocławiu, 8 marca o godz. 11.00.

Zapraszamy wszystkie, chętne kobiety na motocyklach (i nie tylko) do wzięcia udziału w akcji promującej wczesne wykrywanie raka piersi. Spotykamy się we Wrocławiu, 8 marca o godz. 11.00 przy Katedrze Polskokatolickiej św. Marii Magdaleny ul. Szewska 10.

Będziemy rozdawać ulotki, uczyć się na fantomach samobadania piersi oraz dowiemy się, gdzie możemy wykonać takie badania bezpłatnie. O 12.00 lekarz. med. onkolog i wspaniały specjalista Marek Rząca odpowie nam na nasze pytania i wątpliwości. Będzie można otrzymać fajną zniżkę na zabiegi kosmetyczne.

O godzinie 14.00 utworzymy paradę RÓŻOWEJ WSTĄŻKI. Wszystkie chętne panie prosimy o przystrojenie motocykli różową wstążką, a różowe koszulki ma nam dostarczyć firma AVON.

Akcję wspierają media wrocławskie, Ośrodek Szybkiej Diagnostyki Chorób Piersi, Avon oraz Strefa Urody Agnieszka Modrzewska.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/events/370547746473897/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze