Edyta Klim

Motocyklistki dla Stasia

W połowie września ruszyła akcja charytatywna „Motocyklistki dla Stasia”. W ramach podziękowania za jej wsparcie, powstanie wyjątkowy, motocyklowy kalendarz dla darczyńców.

Staś Długosz urodził się 1 kwietnia z poważną niepełnosprawnością. Do dnia porodu rozwijał się prawidłowo, jednak w szpitalu odwlekano decyzję o cesarskim cięciu, aż dziecku zanikło tętno i była potrzebna natychmiastowa akcja ratunkowa. Staś żyje, jednak jest teraz niepełnosprawny i potrzebuje pomocy.

Do akcji pomocy małemu Stasiowi ruszyło 12 motocyklistek i Magda Rdest-Nowak w roli fotografa. To ich wizerunek (wraz z motocyklami) przyozdobi karty wyjątkowego kalendarza 2019. Będzie to forma podziękowania dla darczyńców, którzy wpłacą na ten cel min. 50 zł. „Chcemy dać im nadzieję na lepsze jutro. Dlatego założyłyśmy Komitet Społeczny „Motocyklistki dla Stasia”, który będzie prowadził zbiórkę publiczną na rzecz tej rodziny” – piszą motocyklistki.

Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na wsparcie finansowe rodziny Długoszów w zakresie spraw socjalno-bytowych oraz medycznych. Motocyklistki poszukują jeszcze sponsorów, firm i osób prywatnych, które chciałyby pokryć koszt wydruku w zamian za reklamę w publikacji.

Zachęcamy do udziału w akcji:

Motocyklistki dla Stasia na facebooku: https://www.facebook.com/Motocyklistki-dla-Stasia-911821209026840/

Strona Stasia: https://www.facebook.com/stasskierniewice/?modal=admin_todo_tour

Fot. Magda Rdest-Nowak – https://www.facebook.com/studiomiokomagda/

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze