Motocyklistka Stephanie Rowe w finale konkursu BMW – „Ride of Your Life”

Zwyciężczyni Rajdu Dakar, Jutta Kleinschmidt oraz aktorzy Adrien Brody, Rick Yune i Charley Boorman wybrali zwycięzców konkursu "Ride Your Life", którzy niebawem wybiorą się w niezapomnianą podróż swojego życia organizowaną przez BMW Motorrad. Jedną z nich jest kobieta!

Niedawno, oficjalnie potwierdzono nazwiska motocyklistów, którzy spełnią swoje marzenia dzięki BMW. Szczęśliwcy zostali wybrani przez bardzo wymagające i znane wszystkim jury (Adrien Brody, Rick Yune, Charley Boorman i Jutta Kleinschmidt), które rozpatrywało zgłoszenia ponad 12 tysięcy osób z całego świata. Stephanie Rowe jest prawdopodobnie największym zaskoczeniem wyboru komisji – będzie ona jedyną kobietą w wybranej piątce szczęśliwców, która pojedzie ramię w ramię z bardzo dobrze zbudowanymi mężczyznami.

Stephanie Rowe.
fot. BMW

Wśród kryteriów, jakie były brane pod uwagę podczas oceny przez jury były przede wszystkim: umiejętność pracy w drużynie, przygotowanie psychiczne i duch podróżnika.

– Mi nie chodziło tylko o wybranie kogoś, kto miałby tylko umiejętności w zakresie techniki jazdy – powiedział zdobywca Oskara, Adrien Brody. – Chodziło przede wszystkim o kogoś, kto miałby w sobie tego ducha, który kreuje entuzjazm potrzebny w podróżowaniu motocyklem – dodał.

Akcja BMW Motorrad „Ride of Your Life” daje zwycięzcom szansę zmierzenia się z trudami aż pięciu kontynentów. Jedyna kobieta w załodzie, 25-letnia Stephanie Rowe z Anglii potwierdza, że jest gotowa na to wyzwanie. Na co dzień pracuje w przemyśle motoryzacyjnym, a poza tym jest utytułowaną zawodniczką enduro.

Jury konkursu „Ride of Your Life”.
fot. BMW

Zwycięzcy konkursu w podróż życia pojadą motocyklami BMW R 1200 GS. Tym samym, będą oni pierwszymi osobami, które oficjalnie przetestują maszyny przed ich wejściem na rynek. Trasa będzie wiodła z Azji do Afryki, przez zieleń Nowej Zelandii, Amerykę Północną i zaśnieżone Pireneje. Finałem wyprawy będzie oficjalne przywitanie uczestników w Monachium.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze