Motocyklistka chce spać

Planujesz wyprawę, a nie jesteś entuzjastką noclegów pod gołym niebem? Sieć hoteli Best Western przygotowała w swojej ofercie specjalny pakiet skierowany do motocyklistów.

Jedziesz motocyklem w podróż? Najpierw zorganizuj sobie dogodny nocleg.
fot. BMW

Hotele znajdują się w dwunastu miastach Polski, między innymi w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach. Z usług Best Western będziemy mogli skorzystać spędzając czas w Finlandii, a także odwiedzając Łotwę.

W ofercie każdego hotelu możemy znaleźć pakiet „Biker Passport” – paszport motocyklisty, czyli propozycję wypoczynku dostosowaną specjalnie do użytkowników jednośladów. Oferta obejmuje darmowy nocleg, posiłek (śniadanie), a także miejsce parkingowe dla motocykla. Co więcej, posiadanie paszportu motocyklisty oznacza również 15-procentowy rabat na najlepszą cenę dnia. Promocja trwa do końca września. Zalecana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

By zamówić darmowy paszport motocyklisty, należy przesłać swoje dane kontaktowe oraz liczbę paszportów, które chcemy otrzymać, na adres: bestwestern@bestwestern.fi. Pamiętajmy jednak o wcześniejszej rezerwacji miejsc, która gwarantuje miejsce w hotelu od razu po przyjeździe i radość z darmowego noclegu.

Warunkiem skorzystania z oferty jest przyjazd do hotelu motocyklem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze