Motocyklista wyłamał lusterko innemu kierowcy. Takiej reakcji się nie spodziewał

Motocyklista wyłamał lusterko innemu kierowcy. Takiej reakcji się nie spodziewał

30 kwietnia 2020
1
41
Agresja nigdy nie jest właściwą reakcją, szczególnie na drodze. Nie tylko dlatego, że może nas spotkać niemałe zaskoczenie, tak jak tego motocyklistę.

Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, nie wiemy o co poszło i jak zaczął się konflikt między motocyklistą, a kierowcą busa. Najwyraźniej było to na tyle „ciekawe”, żeby postronna osoba zaczęła ich nagrywać telefonem (oczywiście trzymanym pionowo), w nadziei na ciąg dalszy. A ciąg dalszy niestety nastąpił.

Motocyklista chciał uciec przed policją, wylądował na masce radiowozu

Według obiegowej opinii z motocyklistą lepiej nie zadzierać na drodze, bo jeszcze urwie lusterko albo kopnie samochód i w życiu go nie dogonisz. Okazało się, że ten rider jest właśnie takim stereotypowo wrednym motocyklistą. Podjechał do busa i wyłamał lusterko od strony kierowcy.

Motocyklista uciekał przed policją z błahego powodu. Teraz ma poważne kłopoty

Ale już ciąg dalszy nie był taki typowy. Obaj panowie chyba się zgadali, żeby zatrzymać się i wyjaśnić sobie pewne sprawy. Zjechali na pobliską stację benzynową i cóż… tym razem kierowca busa pokazał kto tu jest „górą”. Potraktujcie może to zajście jako dobry dowód na to, że na drodze warto zachować spokój. Nawet jeśli ktoś was czymś mocno zdenerwuje, przypadkiem lub złośliwie, lepiej odpuścić. Każda akcja powoduje reakcję i nigdy nie wiemy kogo spotkamy na drodze.

Komentarze

Karma
30 kwietnia 2020 09:56
Zebrał, co zasiał
Edek
30 kwietnia 2020 10:19
I bardzo dobrze ,bo dzis kazdy (motocyklisci ,rowerzysci) uzurpuja sobie jakies przywileje na drodze
Morze by tak wrucic do starych zasad gdzie karzdy uczestnik ruchu mial takie same prawa i obowiazki na drogach publicznych?
Piotr > Edek
30 kwietnia 2020 20:00
,, karzdy,,? ,,wrucic,,? ,,morze,,?, no chyba, że bałtyckie...
Jary > Piotr
01 maja 2020 02:34
Bo Edek od księdza nie dostał kredek.
Etyde > Piotr
01 maja 2020 19:59
To samo mialam pisac do edka ...jeny jakie błędy..
Jary > Edek
01 maja 2020 02:25
Motocykliści to najmniej chronieni uczestnicy ruchu drogowego, jak kierowca osobówki, celowo z nieznanych mi przyczyn spychał mnie na przeciwległy pas drogowy to urwałem mu boczne lusterko nogą. Gdyby się dziad zatrzymał to bym go zatłukł gołymi rękami, bo chciał mnie zabić.
rtl > Jary
01 maja 2020 10:52
ja bym cie zabil jednak
speedkar > rtl
01 maja 2020 13:07
rtl...za urwane lusterko byś zabił?
Łooo samo zuuo z Ciebie panie
Twoja stara > rtl
06 maja 2020 11:46
Pajac z osobuwki jak ty?
Twoja stara > Twoja stara
06 maja 2020 11:46
Ó
Jatzo > Edek
01 maja 2020 14:10
A może by tak wrócić do czasów, w których ortografia miała jakieś znaczenie...?
Motocyklista > Edek
01 maja 2020 14:58
Naucz się ortografi
Robert > Motocyklista
03 maja 2020 13:03
Ty motocyklista, podczas kogoś, a sam na bakier z ortografią jesteś. Powinno być ortografii.
Robert > Robert
03 maja 2020 13:04
Nie podczas tylko pouczasz. Te obecne telefony.
Roman > Edek
01 maja 2020 16:52
Może byś tak wrócił do szkoły podstawowej, czereśniaku?
Krit > Edek
03 maja 2020 15:40
Ale nikt nie wie co było powodem,przez kierujących autem dużo ginie motocyklistów bo jak mówią potem nie zauważyłem a sam byłem świadkiem wiele razy jak autem na autostradzie specjalnie zjeżdżają drogę koronkową to powinno działać w dwie strony szacunek na drodze
Eccko
30 kwietnia 2020 11:01
Edek, może naucz się pisać co? Sam jestem motocyklisytą i to co przeżyłem na drodze mogę opisać jedynie jako chamstwo kierowców samochodów... Był duży korek, wieć jako motocyklista MAM PRAWO omijać korek po lewej stronie swojego pasa! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile razy ktoś specjalnie zjeżdzał na mnie i próbował mnie zrzucić z motocykla tak "For Fun"... zatrzymałem się koło gościa a ten śmieć smiał mi się prosto w twarz. Kup sobie motocykl cwaniaku i zobacz co ludzie robią z zazdrości bo oni muszą stać a ja ich omijam a dopiero potem się wypowiadaj okej ? Chce dodać że także posiadam samochód a ty posiadasz jakiś motocykl i wiedzę w tym kierunku?
Eccko > Eccko
30 kwietnia 2020 11:09
Zapomniałem dodać że na takich cwaniaków wożę ze sobą nóż by straszyć tych kozaków.
do ecco > Eccko
30 kwietnia 2020 13:17
No debil to ty jesteś na miarę tego z filmiku, kto nożem wojuje ten od nożna ginie, powodzenia
Wojciech G . > Eccko
30 kwietnia 2020 22:17
Mam motocykl ,jeździłem w klubie SCP mam o nich i o motocyklistach złe zdanie ,ale Ty jesteś po prostu BANDYTĄ
sioper > Eccko
16 maja 2020 15:47
na takich "cwfaniakuf" jak ten z filmu to się kaskiem po ryju wali a nie nożem - za nóż dostaniesz co najwyżej zawiasy a za napaść kaskiem co najwyżej grzywnę
Auto > Eccko
30 kwietnia 2020 14:49
Kilkaset tysięcy przejechanych km i jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś celowo zajeżdżał drogę motocykliście.
Taka sobie muśl > Auto
30 kwietnia 2020 18:27
Tak zdarza się. Osobiście znałem kolesia, który nie lubił motocyklistów i celowo tarasował drogę. I było to w "cywilizowanym" zachodnim kraju
Piotr > Auto
30 kwietnia 2020 20:02
Zbadaj wzrok.
Jary > Auto
01 maja 2020 02:31
To za krótko jeździsz, ja miałem taki przypadek i dziadowi wyrwałem boczne lustro nogą. Gdyby się zatrzymał to zatłukł bym go gołymi rękami, bo spychał mnie na czołowe i nie wiem z jakiego powodu, nic mu nie zrobiłem ani go nie prowokowałem.
Zenek > Auto
04 maja 2020 19:59
To mało jeździsz
Daw > Eccko
30 kwietnia 2020 15:21
Masz rację bo się wypowiadają tylko takie osoby które nigdy nie jeździły na motorach
Motocyklista > Daw
30 kwietnia 2020 16:10
Sporo przejechałem motocyklem i muszę stwierdzić że nigdy nikt mi nie zajeżdżał celowo drogi. Ze swojej strony staram się żeby każdy uczestnik ruchu nie był przeze mnie blokowany. Jak widać , gdy ty nie zawadzasz innym , inni nie będą wredni wobec ciebie.
Kierowca zawodowy > Motocyklista
30 kwietnia 2020 21:43
No dokladnie, nie jezdze motocyklem bo go nie mam, ale jezdze zawodowo ciezarowkami, gdy stoje w korku i widze motocykl w lusterku, zawsze się przyklejam do prawej strony lub krawężnika, ja muszę stać bo jestem duży, ale jak motocykl ma miejsce to niech jedzie, w czym problem? Niektórzy kupują motocykl po to żeby nie stać w korku, gdyby tak większość co jadą sami w osobowce przesiadla się na motocykl, ile luźniej by było na drogach.
Motocyklista > Kierowca zawodowy
01 maja 2020 11:34
Szacunek dla Pana.
Motocyklista > Kierowca zawodowy
10 maja 2020 09:28
Glon > Eccko
02 maja 2020 08:51
Nie kozacz pajacu
Gosc
30 kwietnia 2020 23:02
No i brawo dla gościa z auta. Tak się gnoi cwaniakow.
tofik
01 maja 2020 02:32
Ten na motorze to jakiś debil. Koleś w busie i tak miał cierpliwość, że mu nie kazał zwiedzać pobocza...
Jaco
01 maja 2020 03:29
Lepiej odpuścić.miewalem takie sytuacje.ale lepiej zgłosić coś takiego służbom i nagrac zdarzenie na kamerkę.
Mewj
01 maja 2020 05:24
Heh...i to się dzieje na tym waszym często stawianym za wzór cywilizowanym zachodzie...
Motocyklista
01 maja 2020 11:31
Urwał mu lusterko bo na bank mu zajechał drogę, więc skoro nie używa lusterka to mu niepotrzebne...
Myślący
01 maja 2020 13:36
Bardzo dobrze gnoic tępić chama
Mani
02 maja 2020 05:28
Prawidłowa reakcja kierowcy busa.
GLON
02 maja 2020 08:52
BARDZO DOBRA REAKCJA BUSA.!!! BRAWO.!!!!!!!!
Piotrek
04 maja 2020 16:15
Nie widać wszystkiego, ale mam nadzieję że porządnie mu wpierdolil, ja też mam motor, ale takich rzeczy nie robię