Motocyklista długo zapamięta tę kontrolę. Do domu wrócił pieszo

Według policji motocyklista popełnił „wykroczenia w ruchu drogowym”. Nie precyzuje co prawda o jakie wykroczenia chodzi, ale bilans samej kontroli i tak robi wrażenie.

Policjanci z jeleniogórskiej drogówki pełniący służbę na motocyklach, zostali powiadomieni przez mieszkańców miejscowości Kowary o motocykliście, który poruszał się po mieście z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze zauważyli podejrzanego na ulicy Ogrodowej i tam też zatrzymali go do kontroli drogowej.

Motocyklista próbował uciekać przed policją. Chwilę później już leżał na ziemi

Kierującym okazał się 29-letni mężczyzna. Po chwili wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania motocyklami, a pojazd, którym się poruszał był niezarejestrowany, nieubezpieczony i niedopuszczony do ruchu. Dodatkowo miał zamontowaną tablicę rejestracyjną od innego pojazdu.

Motocyklista dosłownie oszukał przeznaczenie! Szczęściarz roku

Kontrolowany został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych, a motocykl odjechał na lawecie. Ponadto informacja o braku ubezpieczenia pojazdu zostanie przekazana do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Kara za brak OC w przypadku jednośladu to 870 zł.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze