Motocykliści zyskali obsługę intercomów sterowaną głosowo!

Zaprezentowane podczas zeszłorocznych targów EICMA w Mediolanie rozwiązanie jest już dostępne w Polsce. Umożliwia motocyklistom obsługę intercomów za pomocą funkcji sterowania głosem, dzięki czemu nie muszą odrywać rąk od kierownicy!

Zestaw PackTalk Bold integruje się z systemami Apple Siri oraz OK Google. Obie platformy umożliwiają obsługę interkomu za pomocą głosu. Wystarczy, że użytkownik powie „Hey Cardo”, a system natychmiast zareaguje na komendę. Nie wymagają one fizycznego działania takiego jak push-to-talk. Zamiast tego pozwalają kierowcom na trzymanie rąk na kierownicy przez cały czas, co jest znaczącym postępem w stosunku do poprzednich rozwiązań. Nie trzeba już szukać przycisków do uruchomienia intercomu, tylko wywołac go głosowo, bez odrywania rąk od kierownicy.

PackTalk Bold oraz inne interkomy Cardo korzystają z aplikacji mobilnej – Cardo Connect, która umożliwia intuicyjną obsługę z poziomu smartfona. Packtalk Bold i Slim wykorzystują technologię Dynamic Mesh Cardo (DMC), pozwalającą nawet 15 motocyklistom na komunikację bezprzewodową. Użytkownicy pozostają w kontakcie i mogą swobodnie przemieszczać się w obrębie grupy rozciągniętej nawet na odległość 8 kilometrów.

Packtalk Bold pasuje do niemal każdego kasku. Akumulator pozwala na 13 godzin rozmów (dane producenta). Oprócz tego jest możliwe miksowanie muzyki oraz udostępnianie sygnału dźwiękowego dla innych użytkowników. Dostępne jest radio FM z RDS.

PackTalk Slim jest kompaktową odmianą wersji Bold. Ma zaledwie 6 milimetrów grubości i jest rekomendowany przez takich producentów kasków, jak: Shoei, HJC, Arai, czy BMW.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze