Motocykliści zdominują Alpy!!!

BMW organizuje, co roku wyjątkowe spotkanie dla miłośników swojej marki. Do małego miasteczka u podnóża Alp w Bawarii, rocznie przybywa blisko 30 000 pasjonatów marki.

fot. BMW

Garmisch-Partenkirchen przez jeden weekend w roku, staję się stolicą marki BMW. Na uczestników spotkania czekają liczne atrakcje m.in. pokaz stuntu legendarnego Chrisa Pfeiffera, prezentacja teamu BMW Motorrad, biorącego udział w mistrzostwach World Superbike Championship. Nie zabraknie również skoków Igora Obu, który nie potrzebuje silnika, aby na dwóch kołach pokonywać nowe rekordy w powietrzu. Jeśli komuś emocje te nie wystarczą, dla śmiałków adrenaliny czekać będzie BMW Enduro Park. Na terenie, którego, będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności na wszystkich modelach z serii GS. A gdyby, tego było mało, na obszarze 10 000 metrów kwadratowych, chętni przejdą, trening na Husqvarnach pod okiem profesjonalistów offroadu.

Niemiecki producent udostępni, również swoje motocykle do testowania, osobom, które jeszcze nie mają prawa jazdy. Na specjalnie do tego celu przeznaczonym stadionie Garmisch Olympia przetestujemy wszystkie motocykle z gamy BMW.

Uczestnicy tego wydarzenia wezmą udział w losowaniu dwóch motocykli. W piątek do wygrania, będzie BMW G 650 GS, natomiast w sobotę na szczęśliwca czekać będzie BMW R 1200 R.

fot. BMW

Podczas tego weekendu oczywiście, nie zabraknie parady, odbędą się, aż dwie! Pierwszego dnia klasycznych motocykli, a w sobotę wszystkich uczestników spotkania. Ponieważ, z pewnością, znajdą się osoby, którym jazdy będzie mało, organizator wytyczył dla nich, kilka tras krajoznawczych.

To się nazywa perfekcyjne przygotowanie!

Termin wydarzenia: 1-3 lipca 2011r.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze