Daria Mikólska

Motocykliści niszczą mu uprawy. Rolnik wyznaczył wysoką nagrodę

Rolnik, który nie może się uporać z motocyklistami rozjeżdżającymi uprawy postanowił wyznaczyć nagrodę w wysokości 1000 złotych. Film wywołał ogromne oburzenie w sieci.

Andrzej Urbanek to rolnik, który na TikToku udostępnia ciekawe filmy związane z pracą na roli. Jego najnowszy film bije rekordy popularności, choć tym razem jest poświęcony zupełnie innej tematyce. Rolnik uwiecznił na nagraniu motocyklistów, którzy z premedytacją rozjeżdżają jego świeżo zasiane uprawy.

@andrzej.urbanek

♬ dźwięk oryginalny – andrzej.urbanek

Niszczą nasze plantacje, jeżdżą autami terenowymi, crossami. Dzisiaj miałem sytuację – próbowałem złapać dwóch crossowców, których macie na tym nagraniu. Uszkodziłem auto dostawcze, próbując ich zatrzymać

– powiedział Andrzej Urbanek

Będąc bezradnym wobec wyczynów przedstawionych na filmie, rolnik zdecydował się wyznaczyć nagrodę za pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Podkreślił przy tym, że podobne działania dotyczą również kierowców samochodów terenowych oraz quadów.

Film zamieszczony przez rolnika wywołał ogromne poruszenie oburzenie na forach i grupach dyskusyjnych poświęconych off-roadowi i motocyklistom. Wobec ludzi, którzy w bezczelny sposób niszczą uprawy oraz wizerunek motocyklistów posypały się gromy.

Niestety kara przewidziana przez przepisy nie jest surowa – artykuł 156 kodeksu wykroczeń przewiduje bowiem mandat w wysokości do 500 złotych za niszczenie zasiewów, sadzonek lub traw.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze