Edyta Klim

Motocykle Wrocław – trzy marki motocyklowe w jednym miejscu!

Od 1 kwietnia w Długołęce funkcjonuje zupełnie nowy salon motocyklowy. Znajdziecie tam sprzedaż i serwis marek: Suzuki, Indian Motocycle i MV Agusta.

Motocykle Wrocław to salon motocyklowy pod Wrocławiem, który zapełnił pewną lukę na dolnośląskim rynku i prężnie się rozwija:

– Formalnie salon Motocykle Wrocław został otwarty 1 kwietnia, jednak faktycznie, pełne uruchomienie salonu przebiega etapami. Pierwsze były marki: Indian Motorcycle i MW Agusta, a w Suzuki przechodziliśmy procedurę autoryzacji. Serwis już ją ma, a kilka dni temu spełniliśmy już wszystkie wymagania, co do salonu, więc rozkręcimy się pełną parą! Jesteśmy jedynym przedstawicielem tych marek we Wrocławiu w zakresie sprzedaży i serwisu, a także kontynuujemy wszystkie akcje serwisowe, zapoczątkowane przez dotychczasowy serwis Suzuki Germaz – mówi Paweł Mierzwa.

Już od drugiego miesiąca istnienia salonu sprzedaż ma dobry poziom, ponieważ prezentowane marki świetnie uzupełniają naszą ofertę. Suzuki należy do czołówki producentów motocykli, ze swoją wierną rzeszą sympatyków i atrakcyjnymi cenami.

Indian Motorcycle to marka premium, która w klasycznych motocyklach ma już świetną renomę. Polaris wprowadził do tych modeli ducha nowoczesności, a sprzedaż wciąż wzrasta, stając się realną konkurencją dla klasycznych motocykli kilku znanych marek. Choć nie do końca konkurencją, ponieważ motocykle Indian są np. w środowisku H-D dobrze odbierane – jest Ameryka, jest klimat, jest legenda! Jako ciekawostkę powiem, że od niedawna motocykle te powstają w Opolu.

MV Agusta to uzupełnienie naszej oferty premium, niepowtarzalny wygląd, włoska robota i dbałość o detale. Do tego przepiękne serie limitowane i nieskończona możliwość personalizacji na życzenie.

Takim połączeniem marek jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta, który myśli o markowym produkcie motocyklowym. Salon mieści się w sąsiedztwie autostradowej obwodnicy Wrocławia, w samym Centrum Motoryzacyjnym Długołęka (ul. Wrocławska 33e), więc łatwo do nas dotrzeć z każdej części kraju.

Jesteśmy już po dniach otwartych dla marki Indian Motorcycle, gdzie obłożenie jazd testowych było pełne, a w najbliższą sobotę mamy otwarty wieczorek zapoznawczy, na który serdecznie zapraszamy! – podsumowuje Paweł.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze