Motocykle Harley Davidson - jakich nowości możemy się spodziewać w 2021 roku?

Motocykle Harley Davidson - jakich nowości możemy się spodziewać w 2021 roku?

21 stycznia 2021
8
W ofercie pojawi się model Street Bob 114 i odnowiony cruiser Fat Boy 114. Co jeszcze producent pokaże?

Nowy model Street Bob 114 uzupełnia serię motocykli typu cruiser o styl bobber i doskonałe osiągi. Jako najlżejszy model Softail wyposażony w mocny silnik Milwaukee-Eight® 114, Street Bob 114 gwarantuje ostrą jazdę z odpowiednim zapasem mocy. Odświeżona stylizacja na rok 2021 rozjaśnia jego wygląd, ponieważ błyszczący chrom zastępuje satynowe wykończenie układu napędowego i wydechowego, części przedniej, wsporników tylnych błotników i konsoli.

Linia motocykli Touring Harley-Davidson oferowanych w 2021 r. obejmuje trio motocykli hot rod bagger o nowym zawadiackim charakterze i nowych możliwościach. Modele Street Glide Special and Road Glide Special są dostępne w wersji w dwubarwnym lakierowaniu, a także oferują możliwość wyboru pomiędzy wykończeniem w mrocznym stylu a jasnym chromem - wybór pomiędzy ciemnym i złowieszczym albo błyszczącym i bardziej tradycyjnym wyglądem. Modele Road King Special i Street Glide Special zostały wyposażone w nowy reflektor przedni LED Daymaker, a wszystkie trzy modele Special posiadają teraz nową niskoprofilową osłonę silnika. 

Wszystkie modele z rodziny Touring firmy Harley-Davidson wyposażono w system multimedialny Boom Box GTS z kolorowym ekranem dotykowym. System jest kompatybilny z Android Auto i Apple CarPlay.

W roku 2021, modele CVO Street Glide i CVO Road Glide będą wyposażone w całkowicie nowy system Harley-Davidson Audio, opracowany przy współpracy z firmą Rockford Fosgate. Jest to zaawansowany system audio, wyposażony w głośniki i wzmacniacze zaprojektowane specjalnie dla motocykli Harley-Davidson. System audio Harley-Davidson wykorzystujący komponenty firmy Rockford Fosgate będzie również dostępny w dziale oryginalnych części i akcesoriów Harley-Davidson jako wyposażenie dodatkowe do motocykli H-D Touring wyprodukowanych w roku 2014 i nowszych, wyposażonych w system multimedialny Boom Box.

Całkowicie nowy motocykl Pan America 1250 zostanie zaprezentowany podczas wirtualnej inauguracji Harley-Davidson 2021 w dniu 19 stycznia. Harley-Davidson ujawni wszystkie szczegóły motocykla podczas oficjalnej premiery na kolejnym wydarzeniu wirtualnym w dniu 22 lutego 2021 roku.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!