Motocykl żużlowy i rallycrossowy Citroen DS3 na torze – film

Co otrzymamy, jeżeli na żużlowym torze spotkają się najmłodszy w historii Mistrza Świata w jeździe na żużlu i wielokrotny medalista X-Games w rallycrossie? Prawdziwą błotną kąpiel i dużo wspólnej jazdy bokiem!

Tai Woffinden oraz Liam Doran wraz ze swoimi zabawkami, tj. nieposiadającym hamulców motocyklem żużlowym z silnikiem o pojemności 500 cm3 oraz rallycrossowym Citroenem DS3 o mocy 600 KM, zostali zaproszeni przez Monster Energy na jeden z brytyjskich torów speedway’a .

Wspaniale było się spotkać z Liamem na torze żużlowym. To świetny gość, który po mistrzowsku potrafi panować nad autem. Fajnie było pokręcić razem parę kółek. Wyszedł z tego dobry materiał i cieszę się, że udało nam się zrealizować ten pomysł – podsumował Tai Woffinden.

– Driftowanie wspólnie z Taiem było dość szalone. Jestem przyzwyczajony do takiej jazdy z innymi rallycrossowymi autami, lecz współdzielenie toru z motocyklem żużlowym to zupełnie inny wymiar zabawy. Staraliśmy się jechać obok siebie w wirażach tak blisko, jak tylko się dało. Czasami jednak ciężko było zobaczyć Taia przez obłocone szyby mojego auta. Wyszedł z tego jednak fajny edit video, który mam nadzieję, że spodoba się fanom dodał Liam Doran.

Usiądźcie wygodnie i zobaczcie jak wyglądało spotkanie żużlowego mistrza z jednym z najlepszych rallycrossowców na świecie!

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze