Motocykl BMW z jednym cylindrem – BMW Concept Stunt G 310
W brazylijskim Sao Paulo odbywają się właśnie targi motocyklowe. BMW postanowiło wykorzystać tą imprezę, by zaprezentować swój najnowszy projekt o nazwie Concept Stunt G 310.
Pod tą nazwą skrywa się „bezkompromisowa interpretacja agresywnego i wytrzymałego motocykla do stuntu”. Nad projektem czuwał czterokrotny mistrz świata oraz Europy w stuncie, czyli Chris Pfeiffer.
Motocykl ma bardzo kompaktowe kształty. Wszystko, dzięki zastosowaniu silnika z jednym cylindrem. BMW nie zdradziło jeszcze osiągów maszyny, ale koncept jest już wyposażony we wszystko, co konieczne do wyczynowej jazdy.
Poza kolorowym nadwoziem zamontowano tam antypoślizgowe siedzisko oraz dodatkowe orurowanie wokół silnika. Zamontowano też specjalny „ogon”, na którym kierowca może stać podczas wykonywania trików. W standardzie jest montowana blokowana przepustnica oraz wyczynowy tylny hamulec.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: