Motocaina.pl wyróżniona w konkursie Polski Internet 2011!

Kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl, głosami internautów i kapituły konkursu, został podwójnie wyróżniony w kategorii Motoryzacja i Transport, podczas konkursu na Najlepszą Stronę Internetową 2011 roku!

Edyta Wrucha (z lewej) odbiera statuetkę dla Motocaina.pl
fot. Marcin Goleń

Polski Internet to ogólnopolski konkurs, który wyłania: Najlepszą Stronę Internetową 2011 roku, Najlepszą Firmę z dziedziny Informatyki i Internetu 2011 oraz Przyjazne Konto Internetowe 2011. Jako jedyny tego typu projekt w Polsce ma honorowy patronat Ministerstwa Infrastruktury oraz Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej – Pani Anny Streżyńskiej.

Tematykę stron internetowych podzielono na 37 kategorii, a w każdej znalazło się po 5 wyjatkowych według kapituły stron internetowych. W kategorii Motoryzacja i Transport nominowana została motocaina.pl.

20 stycznia 2012 roku, w sali bankietowej VIP, na nowo otwartym stadionie miejskim we Wrocławiu, odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek i przyznania tytułów – jednego Laureata w każdej kategorii i dwóch wyróżnionych, spośród pięciu kandydatów. W imieniu zarządu Fundacji The World Internet Foundation nagrody wręczał m.in. Prezes Zarządu Robert Iwanowski, a praktycznie każda strona była oceniana przez głosowanie internautów oraz niezależnie przez kapitułę konkursu.

Miło nam poinformować, że głosami internautów i kapituły to właśnie nasz serwis został nagrodzony dwoma statuetkami i dyplomami, ustępując miejsca, jedynie znacznie większemu i istniejącemy zdecydowanie dłużej portalowi Autocentrum (gratulujemy!). W imieniu naszego serwisu nagrody odebrała redaktor Edyta Wrucha.

fot. Marcin Goleń
fot. Marcin Goleń

 

fot. Marcin Goleń

– Bardzo się cieszę z sukcesu, który osiąga motocaina.pl – to zasługa unikalnego zespołu redakcyjnego. Mam nadzieję, że praca naszej, kobiecej ekipy, przyniesie jeszcze wiele powodów do dumy! To wyjątkowe wyróżnienie, jest dla mnie dowodem, że warto dbać o każde słowo, które podpisujemy własnym nazwiskiem – nasi czytelnicy to deceniają – powiedziała Edyta Wrucha po odebraniu wyróżnień.

– Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na nasz rozwijający się projekt. Obiecujemy, że ich nie zawiedziemy i będziemy dążyć do dostarczania naszym czytelnikom jeszcze lepszych treści w przyszłości. To dla nas wspaniałe wyróżnienie, pierwsze jakie otrzymała nasza firma, dlatego szczególnie je zapamiętamy. Dziekujemy także szanownej kapitule, która nas nominowała i wyróżniła, za dostrzeżenie kobiecego serwisu traktującego o motoryzacji, jakości zamieszczanych tu materiałów i profesjonalizmu zespołu redakcyjnego. Szykujemy mnóstwo zmian w obrębie portalu, aby w tegorocznych zmaganiach móc być jeszcze bardziej konkurencyjnym wobec dużych, masowych serwisów motoryzacyjnych – komentuje wyróżnienie, właścicielka i redaktor naczelna Motocaina.pl

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

ale tak naprawdę to żaden prestiż 😉 Proszę przeanalizować listę tzw. laureatów. Takie nagrody nie mają zupełnie sensu, a tylko sztucznie podbijają oczekiwania. Generalnie w takich konkursach to każdy zgłaszający kupuje sobie statuetkę. Proszę zwrócić uwagę ile jest kategorii? A wynik – wszyscy zgłoszeni zostali wyróżnieni. Gratulacje!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No akurat tak się składa, że w wypadku tego konkursu ze sceny schodziły osoby nienagrodzone, więc trochę to mało skuteczny sposób na „kupowanie” statuetki.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze