Motoapartament wynajmę

Zapewne wiele z nas uwielbia wplatać motywy motocyklowe w różne dziedziny swojego życia. Fototapeta MotoGP czy breloczek w kształcie Hayabusy - to już nas nie dziwi. Co jednak dzieje się, kiedy proponują nam mieszkanie dostosowane do jednośladów?

Ten news absolutnie nie jest żartem.  Rzecz dzieje się w Japonii, gdzie stworzono projekt ekskluzywnego bloku, składający się z ośmiu apartamentów dostosowanych do motocykli i ich posiadaczy – brzmi dobrze, nieprawdaż?

fot. materiały prasowe

Konstrukcja w kształcie litery „C” stanowi otoczkę dla ogromnego dziedzińca, który pozwala na swobodne poruszanie się motocyklem. Wśród luksusów, jakie mieszkania zapewniają, możemy dostrzec przede wszystkim obecność garaży połączonych bezpośrednio z apartamentami, z oddzielnymi wejściami do każdego z nich.

fot. materiały prasowe

Ciężko jest scharakteryzować wnętrze apartamentów, ponieważ każdy z nich jest inny. Niektóre są większe od reszty, inne zaś wydają się być rozmieszczone na więcej niż jednym piętrze. Łazienki natomiast połączone są z garażami. Wystrój jest surowy i minimalistyczny, co ma bezpośrednio nawiązywać do wizerunku motocyklisty.

fot. materiały prasowe

Ten niecodzienny projekt opracowano w Suginami, w Tokio. Apartamenty NE (tak je nazwano) to wynik współpracy pomiędzy trzema architektami światowej sławy: Yuji Nakae, Hirofumi Ohno oraz Akiyoshi Takagi.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze