Moto Show Kraków 2019 – Odpal emocje!

Nadchodząca 6. edycja Targów Moto Show, największego motoryzacyjnego wydarzenia w południowej Polsce, odbędzie się w dniach 18-19 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Poprzednia impreza zgromadziła ponad 150 wystawców oraz 28-tysięczną widownię. Ekspozycja, program towarzyszący oraz gwiazdy skupiły szczególną uwagę środowiska motoryzacyjnego oraz mediów.

Tegoroczne Targi odbędą się pod hasłem „Odpal emocje!”. A tych z pewnością w tym roku nie zabraknie. Na fanów motoryzacji czeka mnóstwo atrakcji: od wystaw aut retro i tuningowanych poprzez salon samochodowy w nowej aranżacji oraz pojazdów najnowszej generacji po spotkanie z gwiazdami motosportu i ekscytujące pokazy. 

Dotychczasowa strefa pokazowa zostanie poszerzona o kilkadziesiąt samochodów z okresu PRL, auta retro i unikatowe zabytki. Idąc z duchem czasu zaprezentujemy również najnowsze modele marki Tesla oraz najdroższe „królewskie pojazdy” Ferrari, Porsche czy Corvetta.

W gronie Gości Specjalnych znajdą się wybitni sportowcy, dziennikarze motoryzacyjni, a ze świata influencerów Sebastian Kraszewski (Kickster) i Zachar Zawadzki.

Po raz pierwszy wydarzeniu towarzyszyć będzie debata o przyszłości światowego transportu. Debatę organizujemy w Krakowie, mieście które jest liderem walki o czyste powietrze a także prekursorem w przechodzeniu na elektromobilność. Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące kierunku rozwoju motoryzacji: wykorzystania nowych technologii, w tym m.in. elektrycznej rewolucji. 

Z myślą o najmłodszych powstanie sala jazdy modeli, symulatorów VR czy zdarzeń drogowych a plac zabaw połączony z utrzymaną w piknikowej atmosferze strefą gastronomiczną.

Wśród wystawców zaprezentują się czołowi przedstawiciele koncernów samochodowych dostępnych na polskim rynku, dystrybutorzy części i akcesoriów motoryzacyjnych a także ubrań i gadżetów motorsportowych. W grupie zwiedzających najliczniej reprezentowani będą miłośnicy motoryzacji i sportów wyczynowych, zawodowi kierowcy i amatorzy, posiadacze czterech kółek a także całe rodziny z dziećmi.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze