Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 – relacja i galeria

Oj działo się w tym roku na warszawskim Bemowie, działo! Samochody wyścigowe i rajdowe, driftowozy, mnóstwo motoryzacyjnych licytacji i atrakcji, wystawy pojazdów, wozów strażackich i pokazy ratownictwa drogowego. Warto było marznąć!

{{ gallery_old(842, 845) }}

Ziąb był przenikliwy, dłuższe stanie w miejscu odbierało chęć do spędzania czasu poza samochodami, w których przyjemnie szemrało ogrzewanie. A jednak! Pełnia słońca na terenie Autodromu na Bemowie i gorąca atmosfera podkręcana przez organizatorów Motoorkiestry z „naczepowej” sceny sprawiły, że większość uczestników Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy 2013 nie myślała o mrozie, lecz o wykorzystaniu możliwości licytacji najciekawszych przejazdów i gadżetów motoryzacyjnych. Poza tym atrakcji było jak zwykle sporo, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wszystkim humory dopisywały, a uśmiech obserwatorów licznych, samochodowych popisów na śnieżnej płycie lotniska nie schodził z lekko zarumienionych mrozem obliczy.

Dziś organizatorzy wydarzenia mogą pochwalić się efektami zbiórki funduszy z licytacji na allegro oraz pikniku na Bemowie – dzięki fanom motoryzacji udało się zebrać ponad 34 tysiące złotych!

Na pikniku nie mogło zabraknąć kobiecego zespołu rajdowego Wilk & Żuk Rally Team, w składzie Magda Wilk i Jola Żuk – obie zawodniczki kwestowały na rzecz WOŚP, rozdawały autografy i robiły sobie zdjęcia z fanami teamu. Można było również wylicytować przejażdzkę Citroenem C2 udostepnionym przez Extreme-Events z Magdą Wilk za kierownicą! Rozradowane twarze osób, które zagościły u Magdy na prawym fotelu mówiły wszystko – zobacz to w naszej galerii zdjęć!

Współorganizator szkoleń z doskonalenia techniki jazdy dla kobiet (o szczegółach tutaj), czyli Akademia Jazdy Opel Mariusza Stuszewskiego, również aktywnie wsparła Moto Orkiestrę.

Zdobywcom niesamowitych przejażdżek z całego serca gratulujemy, a wszystkim uczestnikom motoorkiestrowych licytacji dziękujemy za tak liczne przybycie i wsparcie akcji, która tym razem odbyła się pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

 

Przejechać się w roli pilota z Magdą Wilk za kierownicą? Super!
fot. Jan Zagrodzki

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze