Moto orkiestra 2018 na Bemowie już 14 stycznia!

Moto orkiestra 2018 na Bemowie już 14 stycznia!

10 stycznia 2018
1
Klaudia Podkalicka, Ola Fijał, Kajetan Kajetanowicz, Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Chuchała, Filip Nivette, Jakub „Colin” Brzeziński, Michał Ratajczyk, Kacper Terlikowski, Dariusz Krupa, Marek Wartałowicz - już 14 stycznia przybędą na Autodrom Bemowo w szczytnym celu! A Ty?

Już 14 stycznia odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń charytatywnych roku - 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tegoroczny cel to pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków i zakup 3147 urządzeń medycznych, które trafią do 224 oddziałów dziecięcych w całej Polsce.

- Zeszłoroczny, rekordowy Finał WOŚP dał nam możliwość znaczącej zmiany codzienności oddziałów pediatrycznych w Polsce - powiedział Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji WOŚP - Sprzęt, który planujemy kupić, poprawi komfort pacjentów, ale także ich rodziców, których obecność w szpitalach obok chorych dzieci jest dziś standardem, ale możliwości szpitali w tym zakresie bywają różne. Ważnym celem Fundacji jest wsparcie możliwości diagnostyki, stąd zakup nowoczesnych, specjalistycznych aparatów USG, rentgenów czy kardiomonitorów. Pomoc Orkiestry trafi do wszystkich regionów w Polsce, bo aż do 224 placówek. Czyli po raz kolejny w sposób kompleksowy, przemyślany i rzetelny zamienimy złotówki ze skarbonek finałowych wolontariuszy na konkretne urządzenia ratujące zdrowie i życie dzieci w szpitalach – dodał prezes zarządu WOŚP.

Strona ze wszystkimi aukcjami WOŚP aukcje.wosp.org.pl/

Internetowe licytacje przez 18 lat stały się nieodłącznym elementem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym czasie udało się zebrać ponad 44 mln zł! Liczba przedmiotów wystawionych na sprzedaż tylko w ubiegłym roku wyniosła 115 tys., a platformę aukcje.wosp.org.pl odwiedziło 3,2 mln osób. Każdy finał zaskakuje nowym rekordem, a Polacy równie chętnie wystawiają aukcje i licytują, co zasilają puszki wolontariuszy.

Po raz kolejny wystartuje także Moto Orkiestra, która zachęca do licytowania mnóstwa ciekawych przedmiotów, przejazdów i atrakcji! Oto kilka z nich:

- pierwszy promotor driftingu w Polsce "Padre" Adam Fijał i prowadzony przez niego STW Drift Team oferuje następujące przejazdy:

  • TurboSztos by Ola Fijał BMW E30 o mocy 300 KM
  • Mateusz Fijał oraz Łukasz Laskowski z ZALA Drift Team Nissanami 200 SX S14
  • Marek Wartałowicz tuningowanym ciągnikiem siodłowym Volvo FM12 o mocy 1000 KM
  • Adrian Zaton oraz Adam Fijał ciągnikiem Volvo FM12 o mocy 750 KM

- vouchery na udział w zajęciach Akademii Driftu STW, na których nauczycie się driftingu;

- Szkoła Jazdy Autek przekazała vouchery na godzinne szkolenie z jazdy w poślizgach na trolejach;

- NaviExpert przygotowało unikatowe gadżety, a każdy kto spotka hostessę firmy, otrzyma darmowy kod na nawigację;

- połączone siły MagPretty oraz Galerii Urody ufundowały dla Pań vouchery na zabiegi kosmetyczne;

- dzięki Sainz Development S.A. będzie można wylicytować przejazd rajdowym Subaru N11;

- ABS Szkoła Kierowców przekazała dwa vouchery na kurs prawa jazdy kat.B;

- Gadzetyrajdowe.pl przekażą na licytacje unikatowe gadżety rajdowe;

- dzięki Race National Team Poland będzie można wylicytować przejazd na trasie OS Bemowo wyścigowym Golfem GTI 4x4 i TO ZA KIEROWNICĄ;

- na Bemowie od 15-stej zagości Krzysztof Hołowczyc, a poza tym przybędą też: Paweł Poletyło | Sebastian Luty - Avalon Extreme | Maciej Cywiński | Olaf Włodarczak | Grzegorz Duda | Patryk Mikiciuk | Tomek Evolution | Rafał Rulski | Kisiel Racing Gracjan Duda

- restauracja TenSushii przekazała vouchery na kolację, także z prezenterką Eski Olą Kot;

- got2b Polska przekazała na licytację wysokiej jakości produkty do stylizacji fryzur;

- dzięki "Dar Serca HDK PCK Warszawa" będziecie mogli oddać krew podczas trwania Moto Orkiestra 2018, w specjalnie przygotowanym ambulansie z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie!


Więcej na motoorkiestra.pl i Moto orkiestra na FB

Jak było rok temu? Zobaczcie sami!

Także przed Pałacem Kultury i Nauki będzie się działo, więc po Moto orkiestrze można pojechać także tu. Wiemy już, jakie gwiazdy wystąpią w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku, podczas 26. Finału WOŚP.

13:30 Rozgrzewka przez Biegiem WOŚP
13:55 12. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"
14:00 BRIAN ALLAN
14:35 PPNOU
15:10 CHORZY
15:45 PIOTR ZIOŁA
16:20 PROLETARYAT
17:00 TADEUSZ WOŹNIAK
17:40 MESAJAH
18:05 JELONEK
18:45 NOCNY KOCHANEK
19:25 WILKI
20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA
20:10 COMA
20:40 KOBRANOCKA
21:10 ŁĄKI ŁAN
21:40 POPARZENI KAWĄ TRZY

Transmisję internetową koncertów będzie można oglądać na kanale kreciola.tv na YouTube oraz na kanałach grupy TVN.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!