Moto Mikołaje wyjadą 9 grudnia na ulice Wrocławia!

Moto Mikołaje wyjadą 9 grudnia na ulice Wrocławia!
III edycja Moto Mikołajów, organizowana przez fundację motocyklistek Moto Dolls, odbędzie się 09.12.2017 we Wrocławiu. Zapraszamy!

Moto Mikołaje to corodzna integracja motocyklistów w świątecznym klimacie. Celem tegorocznej akcji jest uszczęśliwienie dzieci z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania przy ulicy Lekcyjnej 29, które stworzyły swoją listę marzeń. Fundacja Moto Dolls zbiera dary rzeczowe wyszczególnione na niej oraz datki dla podopiecznych fundacji: 2-letniego Natanka, który urodził się bez rączki oraz 7-letniego Pawełka z porażeniem mózgowym.

Moto Mikołaje wyjadą 9 grudnia na ulice Wrocławia!
Tegoroczna akcja Moto Mikołajowa rozpoczęła się już w lipcu poprzez charytatywną podróż wrocławskich motocyklistek pod hasłem „Moto Dolls on tour” i była kontynuowana poprzez licytacje na świątecznym jarmarku. Tuż przed imprezą motocyklistki mają ręce pełne roboty, ponieważ mają w planie zrobić dla dzieci ponad 100 paczek!

Spotkanie Moto Mikołajów rozpoczyna się 09 grudnia o godzinie 10.30 na Stadionie Miejskim. Wszyscy motocykliści i motocykliści są mile widziani! Zachęcamy do ubrania mikołajowych strojów i świątecznego ozdobienia motocykli.

Moto Mikołaje wyjadą 9 grudnia na ulice Wrocławia!
Następnie parada motocykli z Mikołajami ruszy w kierunku kościoła Św. Marii Magdaleny przy wrocławskim rynku, gdzie zostaną wręczone prezenty oraz rozdawane będą słodycze dla wszystkich, obecnych tam dzieci. A wieczorem w Chopper - Bar & Grill odbędzie się jeszcze spotkanie integrujące w klimatach mikołajowo-motocyklowych.

Wsparcie akcji można okazać na wiele sposobów:

  • poprzez wpłaty na konto, zarówno główne konto fundacji, jak i subkonta podopiecznych
  • przekazanie darów rzeczowych (np. gier, książeczek, zabawek, pampersów, chusteczek nawilżanych, kremów dla niemowląt itp.)
  • udostępnienie rąk do pracy
  • swój udział w zbiórce na miejscu imprezy

Wsparcia finansowego można udzielać na poniższe numery kont:

- Subkonto, które zasili bezpośrednio fundusz Natanka:
28 1750 0012 0000 0000 3469 4656
- Subkonto dla wpłat bezpośrednio dla Pawełka:
34 1750 0012 0000 0000 3469 4257
- numer konta Fundacji "Moto Dolls" do wpłat na paczki dla Domu Dziecka:
36 1750 0012 0000 0000 3399 9119 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe

Zapraszamy do wspólnej zabawy i pomagania!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1067643240004710/

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.