Morgan EV3 Junior – luksusowa zabawka

Firma Morgan, znana z produkcji trójkołowców, postanowiła wyprodukować mini-samochód, który będzie spełnieniem dziecięcych marzeń. Oto model EV3 Junior.

Brytyjski producent charakterystycznych, trójkołowych samochodów postanowił zadbać o swoich najmłodszych fanów. W fabryce ulokowanej w Malvern Link powstała dziecięca wersja samochodu.

Model EV3 Junior jest napędzany silnikiem elektrycznym, który pozwala rozpędzić maszynę do 16 km/h. Możliwości są większe, ale producent postanowił ograniczyć je z uwagi na bezpieczeństwo pasażerów. Żeby naładować akumulatory potrzeba czterech godzin, po czym można się cieszyć jazdą przez godzinę.

Wersja przeznaczona dla dzieci, podobnie jak odpowiednik dla dorosłych jest spartańsko wyposażona. Jednak auto posiada niezbędne minimum, czyli pełne oświetlenie oraz zawieszenie wzorowane na oryginale. Wersja elektryczna posiada nawet wsteczny bieg z ogranicznikiem prędkości, który zapobiega wywrotce podczas cofania.

Motoryzacyjna zabawka dla najmłodszych nie jest tania. Producent wycenił model EV3 Junior na kwotę 6662 funtów, co daje w przeliczeniu jakieś 30 tys. zł. Za taką cenę można kupić pełnowymiarowy samochód. W zamian za to klienci mogą wybrać skórzaną tapicerkę lub jeden z kilkudziesięciu tysięcy kolorów oferowanych przez Morgana.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Wspaniala zabawka, bez palaka przeciwkapotazowego – w sam raz dla dzieci, ktorych chca sie pozbyc ich rodzice ;).

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze