Molly Taylor wygrała w Wielkiej Brytanii

Molly Taylor zdobyła pierwsze miejsce w klasie, podczas treningowego startu w Rally Midlands. Doświadczenia zdobyte na asfaltowych odcinkach tego rajdu zawodniczka wykorzysta podczas kolejnych startów z Akademią WRC w Niemczech i Francji.

Molly Taylor
fot. materiały zawodniczki
Zawodniczka z nowym pilotem.
fot. materiały zawodniczki

Podczas rajdu Molly miała okazję przetestować asfaltowe ustawienia swojego Forda Fiesty R2, a także skorzystać z pomocy doświadczonego pilota – Seb’a Marshall:
– Moim celem było wykorzystanie tego rajdu do testów, a okazało się, że jako bonus wygraliśmy klasę i zajęliśmy 13 miejsce w klasyfikacji generalnej! Jestem zadowolona, że współpraca z nowym pilotem bardzo dobrze się układała – podsumowuje zawodniczka.

– Rajd był bardzo trudny, a dodatkowo zmienna pogoda sprawiała, że nie zawsze miałam dobrze dobrane opony. Do tego czasami, nie było możliwości ich dogrzać – więc to była niezła szkoła jazdy! – wspomina Molly.

Kolejny start Molly Taylor w Akademii WRC będzie miał miejsce w Finlandii pod koniec lipca, a w międzyczasie zawodniczka będzie miała okazję zaprezentować się na prestiżowym Goodwood Festival of Speed (1-3 lipca):
– Będę tam z takimi sławami jak: Kris Meeke, Dani Sordo, Ken Block, Jimmy McRae i Juha Kankkunen, Mark Webber – więc jestem bardzo podekscytowana. Będzie to niesamowite doświadczenie! – mówi Molly.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze