Molly Taylor nagrodzona na Goodwood Festival of Speed

Tuż przed wyjazdem na Rajd Finlandii, Molly Taylor wzięła udział w prestiżowym Goodwood Festival of Speed. A podczas drugiego dnia festiwalu została nagrodzona tytułem "Driver of the Day"!

Molly rozchwytywana przez dziennikarzy.
fot. materiały prasowe zawodniczki
Z nowym pilotem.
fot. materiały prasowe zawodniczki

International Rally Drivers’ Club nominował Molly Taylor do prezentacji na 2,7 kilometrowym odcinku rajdowym, który specjalnie na  Goodwood Festival of Speed przygotował rajdowy mistrz świata Hannu Mikkola. Przez 3 dni zawodnicy światowej sławy mogli zaprezentować się na tej trasie i każdego dnia wygrać tytuł „Driver of the Day”. Tym razem nie był brany pod uwagę czas pokonania odcinka, a predyspozycje kierowcy rajdowego i widowiskowość przejazdu.

Molly na rajdowych oesach.
fot. materiały prasowe zawodniczki
Predyspozycje  Molly dały jej nagrodę.
fot. materiały prasowe zawodniczki

Molly Taylor została nagrodzona tym tytułem, medalem i szampanem drugiego dnia festiwalu: – Chciałam tylko zrobić show dla kibiców i sponsorów, a ta nagroda – to niespodziewany bonus i wspaniałe zwieńczenie weekendu. Nie zgodziłam się na otworzenie szampana, ponieważ postanowiłam zostawić go na okazję swojej pierwszej, poważnej wygranej w rajdzie WRC Akademy – mówi Molly.

Wolny czas australijskiej zawodniczki jest mocno ograniczony, bo tuż po powrocie z Goodwood Festival of Speed – Molly rozpoczęła przygotowania do treningowego Rajdu Estonii, który odbędzie się w dniach 16-17 lipca. Następnie wraz z nowym pilotem zaprezentuje się na eliminacji WRC w Finlandii pod koniec lipca.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze