Molly Taylor kończy rajdowy sezon

Molly Taylor zajęła piąte miejsce w finałowej rundzie WRC Academy - Rajdzie Wielkiej Brytanii. Rywalizacja rozgrywana w deszczu, błocie i mgle była bardzo trudna, ale Molly udało się wygrać jeden oes!

Michele Mouton i Molly Taylor
fot. www.mollytaylor.com.au
fot. www.mollytaylor.com.au

Doświadczony pilot u boku Molly – Seb Marshall był bardzo dumny z postępów, jakie poczyniła australijska zawodniczka:

– Jestem bardzo zadowolony – to wspaniale widzieć, jak bardzo poprawiliśmy swoje czasy. Byłem bardzo zaskoczony tym wygranym odcinkiem specjalnym, bo nie sądziłem, że jechaliśmy, aż tak szybko. Szczególnie, że była niewiarygodna mgła! Fakt, miejsce na podium byłoby lepsze, ale łatwo powiedzieć… Kilka razy na rajdzie złapaliśmy kapcia – raz straciliśmy 4 minuty, a kolejnym razem powietrze uciekało wolno i traciliśmy cenne sekundy. Warunki były bardzo trudne.

Molly podczas rajdu musiała zmagać się z błotem i mgłą.
fot. www.mollytaylor.com.au

Tymczasem Molly już planuje swój rajdowy sezon 2012. Chciałaby powtórzyć sezon WRC Academy i wystartować w kilku europejskich rajdach oraz w Wielkiej Brytanii. Umawia się na wiele spotkań, by zebrać budżet na zrealizowanie planów. Bo tylko w tym roku Molly była jednym z sześciu kierowców, którzy otrzymali stypendium na starty w WRC Academy:
– Ten sezon to było dla mnie niesamowite doświadczenie i prawdziwy skok na głęboką wodę. Oczywiście z perspektywy czasu, widzę rzeczy, które można było zrobić lepiej… Teraz trzeba te doświadczenia wykorzystać w przyszłości. Bo ten sezon to tylko krok na drodze do wyznaczonego celu!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze