Molly Taylor gotowa do startu w Rajdzie Francji

Molly przygotowała się do kolejnej, asfaltowej eliminacji WRC na kursie treningowym we Włoszech. Przez dwa dni szlifowała swoje umiejętności pod okiem znanego instruktora rajdowego - Vittorio Caneva, u którego nauki pobierali Kris Meeke, Guy Wilks i Xavier Pons.

Molly podczas treningów przed Rajdem Francji.
fot. mollytaylor.com.au
Zawodniczka nie boi się pracy przy rajdówce.
fot. mollytaylor.com.au

– To była świetna okazja do podszlifowania moich umiejętności na asfalcie i nauczenia się z doświadczenia Vittorio. On zdziałał cuda ucząc innych kierowców, więc na pewno i ja na tym skorzystam przed kolejną rundą Akademi WRC – mówi Molly.

Rajd Francji po raz drugi z rzędu rozegra się w Alzacji. Młodzi zawodnicy będą startować podczas dwóch dni rajdu, a trzeci poświęcą na naukę i analizę swojego występu.

Kolejną i ostatnią rundą WRC Academy będzie Rajd Wielkiej Brytanii w dniach 11-13 listopada. Molly myślami jest już w sezonie 2012.

– Zastanawiam się na kolejnym rokiem startów w serii Academy Cup, by rozwinąć nabyte w tym sezonie umiejętności. Ale w tym roku moje starty pokrywa stypendium Pirelli i FIA – w kolejnym będę musiała już samodzielnie zebrać potrzebny budżet. Muszę wypaść jak najlepiej na koniec roku, by z optymizmem rozpocząć kolejny sezon – podsumowuje Molly.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze