Katarzyna Frendl

Modele BMW M na stacjach Shell – jak je zdobyć?

Jeśli kochasz auta z biało-niebieską szachownicą i wiele mówiącą literą na karoserii, to z pewnością modele BMW M na stacjach Shell powinny Cię zainteresować.

Modele BMW M na stacjach Shell pojawiły się 3 października. Niektóre z nich, jak BMW 3.0 CSL święciły triumfy na wyścigowych torach w latach 70. ubiegłego wieku. Inne, jak BMW M4 GT3, dopiero rozpoczynają rywalizację o laury i tytuły. Część z nich już dawno osiągnęło status legendy, inne dopiero na takie wyróżnienie pracują. Dzielą je dekady zmian zachodzących na liniach produkcyjnych, łączy je jedno – od 3 października sześć modeli będzie dostępnych na stacjach Shell w ramach promocji „Kolekcja BMW M Motorsport”.

BMW 3.0 CSL na stacji Shell – zdalnie sterowany

Jakie modele BMW M na stacjach Shell można zdobyć? M.in. zdalnie sterowany model motoryzacyjnej legendy, jaką bez wątpienia jest BMW 3.0 CSL – samochód, którego kierowcy sześciokrotnie zdobywali tytuł mistrza Europy czy wygrywali zawody na torach Le Mans, Daytona, Spa-Francorchamps czy Nürburgring.

Modele BMW M na stacjach Shell
BMW 3.0 CSL

BMW M3 na stacji Shell

Ci, którzy z utęsknieniem patrzą na erę wyścigów samochodowych w latach 80. XX w., będą mogli postawić na swojej półce niemniej utytułowaną jednostkę – BMW M3. Dość powiedzieć, że kierowcy popularnej „em-trójki” zwyciężali w cyklach mistrzowskich serii DTM, WTCC, ETCC, ATCC oraz ISC, a także wygrali długodystansowy wyścig w Spa-Francorshamps oraz prestiżowe Grand Prix Macau (w którym kierowcy BMW zajęli całe podium).

BMW M na stacjach Shell – jakie modele?

Modele BMW M na stacjach Shell to także BMW M1, M4 GT3, Z4 GT3 i M5 Safety Car, których historia i osiągnięcia zostały również opisane na stronie internetowej Shell.

Modele BMW M na stacjach Shell

Modele BMW M na stacjach Shell – jak je zdobyć?

Wystarczy zebrać 5 naklejek, tankując lub kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką, zapiekanką lub hot dogiem. Zebrane naklejki można wymienić na wymarzony model na jeden z dwóch sposobów:

  • dopłacając 49,99 zł
  • wymieniając 3900 pkt Shell ClubSmart i dopłacając 1 zł

Modele BMW M na stacjach Shell zdobędziesz zdobywając naklejki – na kilka sposobów:

  • tankując minimum 50 litrów paliwa Shell V-Power (4 naklejki),
  • tankując minimum 25 litrów paliwa Shell V-Power (2 naklejki),
  • tankując minimum 25 litrów paliwa Shell Fuel Save (1 naklejka),
  • tankując minimum 25 litrów gazu Shell AutoGas (1 naklejka),
  • kupując dowolną kawę w zestawie z kanapką lub zapiekanką lub hot-dogiem (1 naklejka).

W DNA Shell jest zapisany motorsport, podobnie jak w przypadku BMW z serii M, które w tym roku obchodzi 50-lecie swojego istnienia. Szybkie i kultowe to kolejna odsłona naszych cyklicznych akcji promocyjnych dla klientów, dzięki której wspólnie możemy świętować tą okrągłą rocznicę. Tym razem w ich ręce oddajemy absolutnie wyjątkową kolekcję modeli, które przez lata dzieliły i rządziły na wyścigowych torach całego świata, a teraz będą dostępne wyłącznie na stacjach Shell. Chcemy, aby nasi klienci również mieli okazję zasmakować rywalizacji na najwyższym poziomie, dlatego w tej promocji dodajemy możliwość konkurowania z innymi kierowcami za pośrednictwem aplikacji Shell Racing – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

Promocja trwa do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Dostępność modeli z kolekcji będzie zależna od aktualnej oferty danej stacji. Liczba modeli jest ograniczona. Maksymalna liczba naklejek, które można otrzymać za zakup paliwa Shell V‑Power podczas jednej transakcji, to 4 sztuki. Regulamin oraz lista stacji objętych promocją są dostępne na www.shell.pl.

Artykuł partnera

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze