Paula Lazarek

Mobilna kręgielnia – doskonały pomysł, który pozwoli przetrwać w tych trudnych czasach

Szerząca się pandemia sprawiła, że nasze życie towarzyskie uległo poważnym zmianom. Jeśli tęsknicie za wypadami na kręgle w doborowym towarzystwie, to pewna firma znalazła ciekawe rozwiązanie!

Terence Jackson Jr wpadł na genialny sposób, aby sprawić radość fanom spotkań na kręgielni, a także by zarobić pieniądze. Stworzył mobilną kręgielnię, w której gra w kręgle Luxury Strike kosztuje 500 dolarów za dwie godziny, 650 dolarów za trzy godziny, 850 dolarów za cztery godziny i 1000 dolarów za pięć godzin.

„Luxury Strike Bowling” Terence’a Jacksona jest pierwszą na świecie mobilną kręgielnię z siedzibą w Southfield w Detroit w USA. Mobilny pojazd oferuje dwa oddzielne tory do gry w kręgle, z których każdy ma około 9 metrów długości, a także automatyczne maszyny do powrotu piłek. Piłki zostały zmniejszone, ale zapewniają wystarczającą przyczepność do przyzwoitych uderzeń.

Mobilna kręgielnia - doskonały pomysł, który pozwoli przetrwać w tych trudnych czasach

We wnętrzu tej mobilnej kręgielni, stworzonej na naczepie samochodu ciężarowego może aż 15 osób cieszyć się grą w kręgle, do tego przynieść własne jedzenie i napoje. Część wypoczynkowa bez stołu, ale z dwoma lodówkami chłodzącymi również zachęca do spędzania czasu i oglądania filmu na dużym ekranie. To co najważniejsze: buty do gry w kręgle nie są tu wymagane!

Mobilna kręgielnia - doskonały pomysł, który pozwoli przetrwać w tych trudnych czasach

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze